• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Oleśnica

Znalezionych ofert: 42

15893455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27911377 15893455 Ok.Oleśnicabliźniak5pok.garażogród2026topPrezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie przestrzeń, funkcjonalność i s...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

897 000 PLN (6 795 zł/m2)

5
3
132.01 m2
2026
15889102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845230 15889102 Oleśnica3pok.balkonpiwnicaokazjaodzaraz!Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 w Oleśnicy. Nieruchomość po generalnym remoncie, znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie skła...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

549 000 PLN (8 985 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1990
15865417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27299682 15865417 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 2. piętrze w odremontowanej, zabytkowej kamienicy bezpośrednio przy Rynku w Oleśnicy.Układ mieszkania:3 niezależne, ustawne pokojefunkcjonalna kuchniałazienkagarderobaDo mieszkania prz...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

425 000 PLN (5 183 zł/m2)

3
1
82 m2
1880
15625724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22725958 15625724 Opiekun oferty:Sebastian Święcickitel: 602 101 602 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w spokojnej części Oleśnicy. Idealnie sprawdzi się również na wynajem ze względu na liczbę pokoi. Otoczenie nieruchomości: Cicha okolica z niską zabudową w odle...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

759 000 PLN (3 466 zł/m2)

5
-
219 m2
1990
15872281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489622 15872281 Stwórz przestrzeń idealną dla siebie mieszkanie do remontu czeka na Twoją wizję!Oleśnica, ul. KrzywoustegoSzukasz miejsca, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie o powierzchni 45,6 m² to doskonała propozycja dla osób, które widzą w...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

345 000 PLN (7 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1953
15877230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27563260 15877230 Są takie mieszkania, które od pierwszego momentu dają jedną, bardzo konkretną myśl: tu można zrobić coś naprawdę fajnego.To właśnie jedna z tych ofert!Mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Oleśnicy to przestrzeń dla osób, które nie chcą iść na kompromis...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

335 000 PLN (7 614 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15857537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27124028 15857537 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,8 m², położone na parterze w bardzo dobrej lokalizacji Plac Zwycięstwa. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz p...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

400 000 PLN (7 407 zł/m2)

3
1
54 m2
1976
15867138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27335655 15867138 Deweloperskie, bez prowizji, bez podatku pcc Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem Planowana data oddania do użytku 2027-03-31 BESTATE NIERUCHOMOŚCI WROCŁAW oferuje do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku o ...

Oleśnica (Dobroszyce) (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

917 052 PLN (7 000 zł/m2)

5
-
131 m2
2027
15857545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27124022 15857545 Masz dość mieszkania w bloku i marzysz o własnym domu z ogrodem, gdzie dzieci mogą bawić się na świeżym powietrzu, a Ty wypijesz poranną kawę na tarasie? Ten nowy dom w Oleśnicy może być dokładnie tym, czego szukasz.Oleśnica ul. Jagodowa 95,77 m² ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

747 000 PLN (7 863 zł/m2)

4
1
95 m2
2025
15871476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27470312 15871476 Dom szeregowy Zielone Ogrody, Oleśnica 190 m² powierzchni użytkowej 250 m² całości ogród garaż na 2 autaSą domy, do których się wraca. I są domy, z których się nie chce wychodzić. Ten jest właśnie taki.Zielone Ogrody brzmi dobrze? - Bo tak jest!Oleś...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 099 000 PLN (4 327 zł/m2)

4
1
254 m2
2002
15549790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20947736 15549790 Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 158 m², położony na działce o powierzchni 752m². Dom został wybudowany w 2004 roku, charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia i jest w pełni umeblowany,...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 323 000 PLN (7 000 zł/m2)

5
1
189 m2
2004
15856328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27087643 15856328 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w lesie w Cisze k. Chodzieży spokój i cisza bliskość natury czyste powietrze duża działka po częściowym remoncie Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 1...

Oleśnica (Cisze) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

535 000 PLN (3 223 zł/m2)

6
2
166 m2
-