• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Oleśnica

Znalezionych ofert: 42

15886332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27753765 15886332 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż przestronna i gotowa do rozpoczęcia inwestycji działka budowlana o powierzchni 2700 m² (27 arów), z zabytkową stodołą, zlokalizowana w spokojnej miejscowości Poniatowice-Kolonia w pobliżu Oleśn...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

240 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
2700 m2
-
15870865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27442923 15870865 Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 86,4 m², usytuowany w samym sercu  Oleśnicy, przy ulicy Pocztowej. Lokalizacja ta gwarantuje stały ruch pieszych oraz bliskość do głównych arterii miasta, co czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną dla inwe...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

950 000 PLN (11 047 zł/m2)

11
-
86 m2
1905
15701405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24218120 15701405 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602***Oferta dostępna tylko w SDP Nieruchomości***Dom o powierzchni 280 m2, działka 1104 m2 w pięknej willowej dzielnicy Lucień Podstawowe informacje:Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 280 m2, 6...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN (4 639 zł/m2)

6
2
280 m2
1991
15272657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 14393915 15272657 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel.: 602-101-602Nieruchomość składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 7657 m2, o następującym przeznaczeniu w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego:1) przeznaczenie podstawowe teren łąk i pastwis...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

1 299 000 PLN

-
-
7657 m2
-
15873048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511221 15873048 Opiekun oferty:Sebastian Matczak602 101 602Licencja PFRN nr 317263-pokojowe mieszkanie w centrum OleśnicyOtoczenie nieruchomości:- miejsce postojowe za szlabanem - lokale handlowo-usługowe, w tym sklepy, restauracje, przedszkole, żłobek, apteka, fryz...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

399 000 PLN (8 489 zł/m2)

3
-
47 m2
1980
15740439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
„103 m² klimatu w sercu Oleśnicy – mieszkanie w ka 24952796 15740439 Prezentuję Państwu przestronne, jasne mieszkanie w samym sercu Oleśnicy.Na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej kamienicy z 1920 roku, zlokalizowane zaledwie 100 metrów od oleśnickiego rynku. Lokal o powierzchni 103 m² mieści się na trzecim (ostatnim) pi...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

620 000 PLN (6 019 zł/m2)

4
1
103 m2
1920
12697857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 85352 12697857 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ CZĘŚCI OLEŚNICY (GMINA CHODZIEŻ) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 2049 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież). Działka o nieregularnym kształcie, narożnikowa, nieogrodzona...

Oleśnica (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

266 370 PLN

-
-
2049 m2
-
14407362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126224 14407362 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ CZĘŚCI OLEŚNICY (GMINA CHODZIEŻ) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1236 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież). Działka o regularnym kształcie (zbliżonym do prostokąta)...

Oleśnica (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

160 680 PLN

-
-
1236 m2
-
14407364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126231 14407364 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ CZĘŚCI OLEŚNICY (GMINA CHODZIEŻ) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1350 m 2 położoną w Oleśnicy (gmina Chodzież). Działka o regularnym kształcie (zbliżonym do prostokąta)...

Oleśnica (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

175 500 PLN

-
-
1350 m2
-
15865107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27288756 15865107 ul. Klonowa, OleśnicaNowoczesne, po gruntownym remoncie, bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem w bloku z 1985 roku z pięknym widokiem na okolicę. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w budynku dziesięciopiętrowym składa...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

715 000 PLN (11 532 zł/m2)

4
1
62 m2
1985
15886364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
duża działka rolna przy A8 27754618 15886364 Prezentuję Państwu atrakcyjną działkę rolna o dużej powierzchni, położoną w Oleśnicy (rejon Rataje Oleśnica Zachód), w bezpośrednim sąsiedztwie kluczowych tras komunikacyjnych.Nieruchomość znajduje się pomiędzy drogą ekspresową S8 a obwodnicą miasta...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

260 000 PLN

-
-
5950 m2
-
15885044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27716127 15885044 Oleśnica to urokliwe miasto o bogatej historii a to mieszkanie jest jej częścią. Lokal mieszkalny o powierzchni 58,8 m², zlokalizowany w centrum miasta.Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki oraz oddzielnej kuchni, co pozwala na komfortowe zaaranż...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

420 000 PLN (7 241 zł/m2)

3
1
58 m2
1955