• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 234

15863127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27238756 15863127 Oferta sprzedaży obiektu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego na inwestycję- prowadzenie działalności gospodarczej połączone z zamieszkaniem. Obiekt położony na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż.Obiekt nie jest wpisany do gminnej ...

Olsztyn (Nad jeziorem długim) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 680 000 PLN (8 485 zł/m2)

6
-
198 m2
1937
15814935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26594034 15814935 Oferta sprzedaży domu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego dla dwóch rodzin, położonego na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż.Obejrzyj FILM: https:www.youtube.comwatch?v=5ooyngatAAw i WIRTUALNY SPACER: https:sb360.online17klls (jeśl...

1 680 000 PLN (8 485 zł/m2)

6
2
198 m2
1937
15839138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26741122 15839138 SPRZEDANE! Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o bardzo korzystnym usytuowaniu względem stron świata oraz samego budynku - 1 piętro. Powierzchnia użytkowa wynosi 78,91 m 2 , a sam charakter nieruchomości jest idealnym dla rodziny z dzie...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

849 000 PLN (10 885 zł/m2)

4
-
78 m2
2021
15882087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657161 15882087 Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy doskonałą lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy oraz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 070 000 PLN (8 365 zł/m2)

8
-
367 m2
2003
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15869753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408258 15869753 Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29.Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum, a także doceniających urok kamienic.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER:https:sb360...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

475 000 PLN (4 630 zł/m2)

3
1
102.6 m2
1900
15864557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27269240 15864557 Atrakcyjny lokal użytkowy na parterze, idealny do prowadzenia działalności biurowej - sprawdzi się doskonale pod kancelarie prawną, biuro rachunkowe, projektowe, geodezyjne itp. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinenu5u4f (jeśli nie widzisz ...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 770 000 PLN (8 894 zł/m2)

10
-
199.02 m2
2005
15858561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27150264 15858561 Działka o powierzchni 1500 m2 położona w przemysłowej części Olsztyna. Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności lub przejęcia gotowego, działającego biznesu. Możliwość dokupienia powierzchni biurowych o pow. 220 m2 i magazynowych o pow. z...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 000 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15884111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695276 15884111 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na parterze, bardzo funkcjonalne - idealne dla rodziny z dziećmi. Sprawdzi się również inwestycyjnie. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinenc6y39 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem)LOKALI...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

509 000 PLN (8 290 zł/m2)

3
2
61.4 m2
1964
15861250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27201235 15861250 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 4 piętrze w budynku przy ul. Limanowskiego 3, oferuje duży potencjał aranżacyjny. To atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nieruchomości do własnej aranżacji, zarówno do zamieszkania, jak i pod inwe...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

309 000 PLN (8 068 zł/m2)

2
-
38.3 m2
1965
15849532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26972885 15849532 Przestronny, funkcjonalny dom z bardzo zadbanym ogrodem, położony na Redykajnach. Idealny dla rodziny, a przede wszystkim osób ceniących sobie spokój przy jednoczesnych korzyściach życia w mieście. Bardzo przyjazne sąsiedztwo, spokojna, bezpieczna ok...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 590 000 PLN (8 870 zł/m2)

5
3
292.01 m2
2009
15784930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25863949 15784930 PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNAPrzestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemnym, które jest obowiązkowe do zakupu wraz z mieszkaniem.Doskonała opcja d...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

729 000 PLN (8 869 zł/m2)

3
1
82.2 m2
1997