• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 234

15781156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25821653 15781156 Działka o powierzchni 2200 m2 zabudowana halami o łącznej powierzchni zabudowy 392 m2, położona w przemysłowej części Olsztyna. Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności lub przejęcia gotowego, działającego biznesu. Możliwość dokupienia pow...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 100 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15757889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25308793 15757889 REZERWACJA!Jedyny taki w Olsztynie - wyjątkowy, piękny, loftowy, artystyczny apartament usytuowany na niemal całym drugim piętrze przedwojennej kamienicy. Apartament stanowi doskonałe miejsce do relaksu, wypoczynku oraz pracy twórczej - jego niezaprz...

Olsztyn (Grunwaldzkie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

745 000 PLN (8 635 zł/m2)

3
1
86.28 m2
1950
15717164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24526506 15717164 Wyjątkowy dom otoczony lasem położony w Olsztynie nad rzeką Wadąg z pewnością zainteresuje wymagających klientów, dla których bliskość natury w połączeniu z mieszkaniem w mieście są decydującymi aspektami wyboru nieruchomości. Malowniczy krajobraz ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 200 000 PLN (9 713 zł/m2)

6
3
226.5 m2
2009
15680742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23835088 15680742 Na sprzedaż pawilon o powierzchni 9 m2, idealny na małą działalność handlową, usługową, kiosk lub małe biuro. Obiekt znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do użytkowania od zaraz. To doskonała propozycja dla osób poszukujących miejs...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

25 000 PLN (2 778 zł/m2)

1
-
9 m2
2021
15357440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16709451 15357440 Unikatowa inwestycja o charakterze zamkniętego, kameralnego osiedla obejmuje budowę trzech parterowych domów idealnie wpasowanych w otaczający teren leśny na trzech działkach o łącznej powierzchni 7540 m2. Prestiżowa dzielnica Olsztyna - Redykajny ul...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 250 000 PLN

-
-
7540 m2
-
15757890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25308795 15757890 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 77 m2 na kameralnym osiedlu Leśna Oaza (ul. Zientary-Malewskiej) - propozycja dla osób ceniących bliskość natury, odpoczynek od miejskiego zgiełku, a jednocześnie komfortowe, przestronne wnętrza. Funkcjonalny rozkład ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

970 000 PLN (12 568 zł/m2)

3
1
77.18 m2
2021
15352753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16599579 15352753 Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna -Redykajnach ul. Żbicza.Inwestycja o charakterze zamkniętego, kameralnego osiedla obejmuje b...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 150 000 PLN

-
-
1451 m2
-
15352754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16599578 15352754 Oferta sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę i indywidualnym projektem domu jednorodzinnego w prestiżowej dzielnicy Olsztyna - Redykajnach ul. Żbicza.Inwestycja o charakterze zamkniętego, kameralnego osiedla obejmuje budowę trzech...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 250 000 PLN

-
-
4622 m2
-
15790750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25976193 15790750 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Warmińskiej 6, oferuje wyjątkowe połączenie życia w przestronnej kamienicy i miejskiej wygody. To atrakcyjna propozycja dla osób ceniących unikalny charakter tej architektury...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

260 000 PLN (4 719 zł/m2)

2
-
55.1 m2
1907
15707868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24328269 15707868 Nieruchomość z olbrzymim potencjałem, z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Sukiel. W sąsiedztwie tereny leśne oraz jezioro Ukiel. W najbliższej okolicy jest tylko kilka nieruchomości posiadających zapewniony dostęp do jeziora.Bardzo spo...

Olsztyn (Likusy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 250 000 PLN (7 913 zł/m2)

12
-
410.71 m2
-
15479443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19486824 15479443 Hala MagazynWarsztat samochodowy z myjnią i wypożyczalnią, w atrakcyjnej lokalizacji. Działka o pow. 3919 m2, zabudowania o łącznej powierzchni zabudowy 1054 m2 i pow. użytkowej 865,26 m2. Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności (w grę wc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 800 000 PLN (3 605 zł/m2)

1
-
1054 m2
1978
15092372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9623662 15092372 Rozpoznawalny budynek w bardzo dobrej lokalizacji. Przestronny, z funkcjonalnym układem pomieszczeń pozwalającym na dalszą, dowolną aranżację. Idealny na działalność biurową, usługową, handlową, magazynową. Budynek widoczny od strony ruchliwej ulicy ...

Olsztyn (Nad jeziorem długim) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

5 850 000 PLN (4 320 zł/m2)

1
-
1354.09 m2
2012