• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 311

13906663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2214262 13906663 Nowoczesny dom na sprzedaż pod Siedlcami STARE OPOLE Kontakt: 609 091 740Polecam do sprzedaży wyjątkowy dom z 2012 roku, po remoncie- właśnie zakończonym Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, wykończona z najwyższej jakości materiałów, bez konieczno...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 849 900 PLN (12 012 zł/m2)

5
2
154 m2
2012
15781530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25830120 15781530 Wyjątkowa propozycja – mieszkanie 3-pokojowe w zielonej dzielnicy Malinka (Opole). Przestronny salon z dużymi oknami, dwie funkcjonalne sypialnie, elegancka łazienka, komfortowy przedpokój z miejscem na szafę – wszystko...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15693456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066245 15693456 Nowoczesne osiedle ATLANTIS PRESTIGE PARK  2 ETAP we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską.  Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 48,66 m2, położonego w bud...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

554 724 PLN (11 557 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15771719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25593456 15771719 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m² zlokalizowane w Opolu, przy ul. Niemodlińskiej.Lokal położony jest na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku.W skład mieszkania wchodzą:• przestronny salon z wyjściem na duży balkon typu loggia,• dwie sypial...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

509 000 PLN (8 930 zł/m2)

3
-
57 m2
1970
15635419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA pod WILLĘ 2min od Opola przy RZECE 22943718 15635419 ✨NOWOŚĆ!!!✨Nieruchomość została podzielona na 3 mniejsze działki wychodząc na wprost Państwa oczekiwaniom.Działka A - 230 000 PLN - 604m2Działka B - 210 000 PLN -650m2Działka C - 350 000 PLN-4416m2, w tym część możliwa pod zabudowę 546m2Do negocjacji...

Opole (Chmielowice) (Opolskie, gm. Opole)

210 000 PLN

-
-
650 m2
-
15674798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23739459 15674798 Na sprzedaż: Działka budowlana 1,04 ha – Opole Lubelskie, ul. Garbarska Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10 400 m², położoną w spokojnej i rozwijającej się części Opola Lubelskiego, przy ulicy Garbarskiej. Lokalizacja: ...

Opole Lubelskie (Lubelskie, gm. Opole Lubelskie)

500 000 PLN

-
-
10400 m2
-
15796028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26110256 15796028 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41,8m2 m2, zlokalizowanego w Centrum Opola !Mieszkanie po generalnym remoncie znajduje się na czwartym piętrze wysokiego bloku.Charakterystyka mies...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

450 000 PLN (10 766 zł/m2)

2
-
41.8 m2
-
15681473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23857037 15681473 Oferujemy atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze kamienicy, w świetnej lokalizacji, w centrum Opola-róg ulicy Książąt Opolskich i Rynku.51,56 m2 - 2 pokoje, kuchnia, przestronny przedpokój, łazienka z wanną.Bardzo dobry stan mieszkan...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

410 000 PLN (7 952 zł/m2)

2
1
51.56 m2
1956
15808650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26399121 15808650 Nowoczesne osiedle ATLANTIS PRESTIGE PARK  2 ETAP we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu o powierzchni 94,13 m2, w budynku nr 4, położonego...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

1 063 669 PLN (11 316 zł/m2)

4
-
94 m2
-
15756298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25249663 15756298 Na sprzedaż pole orne – 1,4009 ha – dwie działki z dojazdem asfaltowymNa sprzedaż grunt rolny o łącznej powierzchni 1,4009 ha, składający się z dwóch sąsiadujących działek:Działka 1 – powierzchnia: 0,3331 haDziałka 2 – powierzchnia: 1,0678 ha Lokaliz...

Opole Lubelskie (Lubelskie, gm. Opole Lubelskie)

99 000 PLN

-
-
14009 m2
-
15752081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25152172 15752081 Na sprzedaż: działka budowlana w Opolu Lubelskim, ul. Garbarska – 2782m²Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 2782m², położoną przy ulicy Garbarskiej w Opolu Lubelskim. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym – idealna pod zab...

Opole Lubelskie (Lubelskie, gm. Opole Lubelskie)

850 000 PLN

-
-
2782 m2
-
15766018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25495348 15766018 Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Centrum Opola.Nieruchomość położona na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy ,Mieszkanie o powierzchni 48,56 m2 składa się :- salonu- pokoju- kuchni- łazienk...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

365 000 PLN (7 516 zł/m2)

2
1
48.56 m2
-