• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 311

15848840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26949108 15848840 Prezentujemy Państwu dwupoziomowy apartament znajdujący się w dzielnicy Grudzice.Apartament oddany do użytku w roku 2022 o powierzchni „ po podłodze” ok 120 m2, powierzchnia użytkowa natomiast to : 75,04...

Opole (Grudzice) (Opolskie, gm. Opole)

1 150 000 PLN (15 333 zł/m2)

5
-
75 m2
-
15836949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26723626 15836949 Atlantis Prestige Park – etap II2 pokoje 45,91 m² Balkon 5,70 m² III piętro Zachód   3.301Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesną architekturę, wysoki standard i świetną lokal...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

537 147 PLN (11 937 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15679978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23814806 15679978 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Nadodrze w Opolu zlokalizowane na X piętrze o pow. 58,24 m2. Mieszkanie składa się z:&amp...

Opole (Nadodrze) (Opolskie, gm. Opole)

630 000 PLN (10 862 zł/m2)

3
-
58 m2
-
14641983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2936250 14641983 REZYDENCJA W MIEŚCIE !Przedstawiamy do sprzedaży luksusowy obiekt,  posiadłość w Opolu o powierzchni około 1500 m2, położony na działce ponad 30 arów.Obiekt może spełniać funkcję mieszkalną lub do prowadzenia działalności...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

5 500 000 PLN (3 667 zł/m2)

12
-
1500 m2
-
15588604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21936605 15588604 Przestronny apartament 94,13 m² 3 sypialnie Balkon 31.60 m² Nowa inwestycja IV piętroMieszkanie 4.401Nowoczesne osiedle z doskonałą infrastrukturą- Prezentujemy apartament o powierzchni 94,13 m², położony na IV piętrze nowo...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

1 063 669 PLN (11 316 zł/m2)

4
-
94 m2
-
15701528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24219125 15701528 Obiekt położony w Opolu, w przemysłowej części dzielnicy Szczepanowice, przy ulicy Magazynowej 4, działka numer 1383.Działka o powierzchni 8128m2,zabudowana jest piętrowym budynkiem biurowym, połączonym z częścią magazynową o powierzchni 2076m2 oraz ...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

6 450 000 PLN (794 zł/m2)

1
-
8128 m2
1970
15822856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26593560 15822856 Mieszkanie specjalnie dla Ciebie!Lokalizacja:Mieszkanie zlokalizowane jest w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Koszyka, co zapewnia dogodny dojazd do najważniejszych punktów miasta Opola.Dane ogólne mieszkani...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

1 099 000 PLN (9 991 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15780172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25797826 15780172 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, duże i rozkładowe mieszkanie w jednej z kamienic na ulicy 1-go Maja w Opolu.Zlokalizowane na IV piętrze o powierzchni 110,01 m2.Nieruchomość składa się z dwóch lokali:1. Kawalerka ok. 31 ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (7 182 zł/m2)

4
-
110 m2
-
15830566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26674904 15830566 OKAZJA INWESTYCYJNA - Działka pod zabudowę szeregową lub bliźniaczą Opole-Groszowice Szukasz gruntu o wysokim współczynniku chłonności w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części Opola? Ta oferta jest dla Ciebie! ...

Opole (Groszowice) (Opolskie, gm. Opole)

489 000 PLN

-
-
1160 m2
-
15824691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638039 15824691 NOWA CENA!!! Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż: mieszkanie o powierzchni 42,5 m² zlokalizowane w jednym z wieżowców znajdujących na ul. Wrocławskiej w Opolu! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m², zlok...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

427 000 PLN (10 167 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15824063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638044 15824063 Elegancki i Funkcjonalny lokal mieszkalny - świeżo po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul. Słowackiego w Opolu Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu o powierzchni 56,3 m² , położonego na parterze zadbanej ka...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (10 518 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15713524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24440500 15713524 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ STARE OPOLE, ul. Jana Pawła II Powierzchnia całkowita: 2798 m² Część budowlana: 765 m² Na działce znajduje się drewniany dom o powierzchni zabudowy 109 m². IDEALNA POD INWESTYCJĘ LUB BUDOWĘ WYMARZONEGO DOMU! Lokalizacja: Stare ...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

439 000 PLN (157 zł/m2)

-
-
2798 m2
-