• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 311

15784922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy ustawne pokoje, Opole AK 25863956 15784922 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części miasta, na popularnym osiedlu Armii Krajowej. To propozycja dla osób, które cenią wygodę codziennego życia, dostęp do pełnej infrastruktury oraz bliskość terenów...

Opole (Ak) (Opolskie, gm. Opole)

578 500 PLN (8 900 zł/m2)

3
1
65 m2
1979
15784850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże, trzypokojowe mieszkanie na osiedlu AK 25862132 15784850 Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,45 m2, położone na siódmym - ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Armii Krajowej. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Obecny właściciel wykonał szereg prac remontowych, w tym wymienił okna, ...

Opole (Ak) (Opolskie, gm. Opole)

550 000 PLN (8 871 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15826782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3-pokojowe z ogródkiem, Przylesie 26588978 15826782 Miejsce, gdzie miasto spotyka się z naturą.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 66,15 m², położonego na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Nowe Przylesie w Opolu.Nieruchomość wyróżn...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

859 000 PLN (13 015 zł/m2)

3
1
66 m2
2020
15826707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wolnostojący dom na działce 868 m2, Wójtowa Wieś 26588626 15826707 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, parterowego domu z dużym potencjałem, położonego w Opolu - dzielnica Wójtowa Wieś, w pobliżu basenu „Wodna Nuta”.Na sprzedaż dom wolnostojący z 1950 roku, posadowiony na działce o powier...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

1 290 000 PLN (7 167 zł/m2)

7
5
180 m2
1930
15793790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej aranżacji – Opole Zakrzów 26048538 15793790 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 107 m², położonego na działce o powierzchni 629 m² w spokojnej i zielonej części Opola - dzielnicy Zakrzów. Nieruchomość stanowi interesującą propozycję dla o...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (7 383 zł/m2)

4
2
107 m2
1964
15811945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3-pokojowe po remoncie, Śródmieście 26445945 15811945 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 71,81 m², położonego w samym sercu Opola - przy ul. Grunwaldzkiej, w odnowionej kamienicy, w zacisznej uliczce z dala od miejskiego zgiełku. To propozycja dla ...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

789 000 PLN (11 113 zł/m2)

3
1
71 m2
1940
15394539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Poddasze do adaptacji w domu z ogrodem 17577657 15394539 Zapraszam na poddasze domu jednorodzinnego, wolnostojącego do swobodnej aranżacji.  Powierzchnia użytkowa poddasza to 68 m2.  Przestrzeń poddasza została przygotowana do dalszych prac adaptacyjnych.Konieczne wykonanie nowych instalacji, montaż okien ...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

445 000 PLN (6 544 zł/m2)

3
1
68 m2
1980
15765630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25476862 15765630 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę sprzedaży obiektu sportowo - usługowego wraz z torem kartingowym. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 70 arów w dzielnicy Zakrzów w Opol...

Opole (Zakrzów) (Opolskie, gm. Opole)

9 500 000 PLN (4 318 zł/m2)

11
-
2200 m2
-
15828121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602266 15828121 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Opola – ul. KośnegoUkład pomieszczeń:- 3 pokoje ( dwa z oknami na północ, jeden na południe)- kuchnia ( na południe)- łazienka z wc- przedpokój- balkon - loggia  ( na ...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

699 000 PLN (8 630 zł/m2)

3
-
81 m2
-
15872911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27505467 15872911 Jeśli chcesz mieszkać w prestiżowej dzielnicy Opola, mieć piękne mieszkanie z loggią, a zarazem cieszyć się spokojem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Malinka, przy ulicy Piotrkowskiej, to idealna propozycja d...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

599 000 PLN (9 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
14414541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 31818 14414541 Opole, centrum biurowo-usługowe, obiekt 9945m2, sprzedaż 7 990 000,00 zł. Budynki usytuowane są na działkach o łącznej powierzchni 16 752 m2. Znaczna część gruntu (ok. 12 tys. m2) pozostaje niezabudowana, co stwarza szerokie możliwości inwest...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

7 990 000 PLN (846 zł/m2)

11
1
9445 m2
-
15866032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27308120 15866032 WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA IDEALNY TEREN POD OSIEDLE DOMÓWSzukasz gruntu, który zagwarantuje szybki zwrot z inwestycji? Ta oferta to prawdziwa gratka dla dewelopera, który chce sprawnie zrealizować projekt osiedla domów jednorodzinnych.Lokalizacja...

Nowe Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 040 000 PLN (263 zł/m2)

-
-
7745 m2
-