• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 311

15845511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26862773 15845511  Mieszkanie 2 -pokojowe z prywatnym parkingiem na sprzedaż w Opolu. Marzysz o cichym, spokojnym miejscu, które będzie Twoim azylem, a jednocześnie zapewni bliskość niezbędnej infastruktury? To mieszkanie spełni Twoje ocze...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

550 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15736207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24868890 15736207 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal gastronomiczny  położony na parterze kamienicy w centrum Opola. Powierzchnia to 115,85 m2. Nieruchomość składa się z dw&am...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (8 609 zł/m2)

11
-
115 m2
-
15800375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26212489 15800375 Zobacz tą fantastyczną ofertę funkcjonalnego, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Szarych Szeregów! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, a do wszystkich pomieszczeń prowadzi przestronny przedpokój, co sp...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (9 817 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15852691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27038359 15852691  Mieszkanie - kawalerka o powierzchni 33,5 m2, położone na IX piętrze wysokiego bloku na opolskim osiedlu Malinka. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz sypialnym. Okna i balkon wychodzą na południe oferując widok na...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

335 000 PLN (10 152 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15875743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526113 15875743 Nowa cena spełnia warunki programu Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy!Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Nadodrze w Opolu. Lokal znajduje się na parterze, co stanowi duży atut zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszy...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

479 000 PLN (8 662 zł/m2)

2
1
55.3 m2
1945
15802310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26262916 15802310 TYLKO U NAS!!! 2 pkł do zakupu w samym sercu miasta Opola Oferujemy do zakupu mieszkanie zlokalizowane na trzecim (ostatnim) piętrze w kamienicy w samym centrum Opola, przy ulicy Ozimskiej. Lokal o powierzchni niespełna 52 m2, składa się z: 2 ...

Opole (Centrum) (Opolskie, gm. Opole)

420 000 PLN (8 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15839103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26738633 15839103 Gotowe do wprowadzenia. 3 pokoje, po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać — bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż ...

Opole (Chabry) (Opolskie, gm. Opole)

519 000 PLN (11 283 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15841517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791423 15841517 Szukasz miejsca, które będzie naprawdę Twoje?Mieszkanie przy ul. Bytnara Rudego o powierzchni 63,80 m² to 3 pokoje z ogromnym potencjałem - idealna baza, żeby urządzić je dokładnie tak, jak chcesz.Lokal wymaga remontu i w...

Opole (Armii krajowej) (Opolskie, gm. Opole)

499 000 PLN (7 921 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15887245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27779353 15887245 DOM, który nie wymaga wielkich słów…. on po prostu zachwyca od samego wejścia. Dlaczego ten dom jest tak wyjątkowy? To nieruchomość, która łączy bezkompromisowy, minimalistyczny luksus, nowoczesność, najnowocześniejsze technologie i energooszc...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

332 000 PLN (1 394 zł/m2)

5
2
238.08 m2
2020
15226214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 13232053 15226214 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu okazję zakupu wyjątkowej nieruchomości, położonej w centrum Opola Lubelskiego . Oferowany teren, o całkowitej powierzchni 111062 mkw , składa się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych: 831, 83...

Opole Lubelskie (Lubelskie, gm. Opole Lubelskie)

1 250 000 PLN

-
-
111062 m2
-
15815952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638040 15815952 WYJĄTKOWY DOM W CZARNOWĄSACH - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 8-letniego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i prestiżowej dzielnicy Opola - Czarnowąsy . To idealna propozycja dla os&...

Opole (Czarnowąsy) (Opolskie, gm. Opole)

1 049 000 PLN (7 493 zł/m2)

5
-
140 m2
2017
15512992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20183442 15512992 Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny znajdujący się na obrzeżach Opola.Teren.Dwie działki o kształcie zbliżonym do trójkąta. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ujęty symbolem MNU:Teren zabudowa...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

2 990 000 PLN (641 zł/m2)

-
-
4662 m2
-