• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 311

15723504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24633343 15723504 Działki w super lokalizacji! Kup działkę lub trzy.Dzialka o powierzchni 926 m2 znajduje się przy ulicy Rzepakowej w Opolu. Pozostałe dwie działki o podobnej powierzchni przylegają do działki oferowanej w niniejszym ogłoszeniu.Kształt działki...

Opole (Gosławice) (Opolskie, gm. Opole)

505 600 PLN (546 zł/m2)

-
-
926 m2
-
15869819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27409590 15869819 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Luksus, spokój i widok na zieleń – zamieszkaj w Atlantis Prestige ParkSzukasz mieszkania, które łączy nowoczesny design z codziennym komfortem i ciszą? Atlantis Prestige Park (Etap II) to ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

539 106 PLN (11 470 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15841519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26791425 15841519  Nowoczesne mieszkanie z dużym balkonem Atlantis Prestige Park 3.207Przedstawiamy przestronne mieszkanie o powierzchni 55,90 m² z dużym balkonem 13,90 m², położone na nowoczesnym osiedlu Atlantis Prestige ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

642 850 PLN (11 688 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15868072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27364060 15868072 Piękny dom wolnostojący specjalnie dla Ciebie!Lokalizacja:Dom o powierzchni około 350 m2 znajduje się w dzielnicy Grudzice w Opolu, która łączy ze sobą spokojną okolicę z bardzo dobrym dojazdem do centrum.Dane ogólne budynku:Nie...

Opole (Grudzice) (Opolskie, gm. Opole)

1 650 000 PLN (4 714 zł/m2)

7
-
350 m2
-
15870111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27419202 15870111 Wyjątkowy Dom z Potencjałem - Stan Surowy Zamknięty (Projekt Majka Grot L) TYLKO U NAS!!! Mamy przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż nieruchomość o ogromnych możliwościach aranżacyjnych, położoną na ustawnej działce w spokojnej okolicy. Dom ...

Opole (Groszowice) (Opolskie, gm. Opole)

950 000 PLN (5 080 zł/m2)

6
-
187 m2
-
14953864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 5515255 14953864 Polecam, na sprzedaż duża działka w skład której wchodzą część leśna i rolna. Polecam, na sprzedaż ładna zielona działka w skład której wchodzą część leśna 7500 m2 oraz część rolna o pow. 2200 m2. Działka zlokalizowana jest w granicach adm. miejscowo...

Stare Opole (Mazowieckie, gm. Siedlce)

180 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
9700 m2
-
15867038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27334058 15867038 Oferujemy do sprzedania nieruchomość inwestycyjną położoną w Opolu. Budynek wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny zlokalizowany na działce o pow. 6,5 ara. Nieruchomość obejmuje dziesięc wyodrębnionych lokal...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

2 200 000 PLN (4 400 zł/m2)

10
-
500 m2
-
15500875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19944282 15500875 ...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

796 500 PLN (13 733 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15711324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24396475 15711324 Oferujemy do sprzedaży gotowy, do wzięcia od zaraz, apartament zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu ATLANTIS PRESTIGE PARK we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Apartament o powie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

790 000 PLN (11 449 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15866359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27319021 15866359 Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fabrycznej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 35.90 m2 zajdująca się na pierwszym piętrze w niskim bloku.Nieruchomość gotowa do zamiesz...

Opole (Śródmieście) (Opolskie, gm. Opole)

375 000 PLN (10 714 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15865611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27303865 15865611 Specjalnie dla Ciebie oferujemy mieszkanie w stanie deweloperskim na inwestycji Atlantis Prestige Park etap 2 - budynek numer 2.Lokalizacja:Wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekie...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

619 000 PLN (12 896 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15733528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24803455 15733528 Nowoczesne mieszkanie z balkonem – Atlantis Prestige ParkPrzedstawiamy komfortowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 47,29 m² z przestronnym balkonem 5,70 m², o nr 5301, położone w nowoczesnym ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

539 106 PLN (11 470 zł/m2)

2
-
47 m2
-