• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Opole

Znalezionych ofert: 311

15858285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27142503 15858285 Proponujemy Państwu do zakupu apartament o powierzchni 48,66 m2, położony na piątym piętrze, w nowej inwestycji, na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli  w mieście, w dzielnicy Kolonia Gosławicka. W skład apartamentu wchodzą:&a...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

690 000 PLN (14 375 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15413269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17988921 15413269 Hala w Opolu na sprzedaż wraz z funkcjonującą firmą !LubZakup inwestycyjny z długoletnim najemcą!Cena do negocjacji w formie indywidualnych rozmów..Wirtualny spacer:  https:youtu.beRqgkJpxKjzY?si=w-TFe3qfh3pyqwcc&nbsp...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

26 000 000 PLN (7 145 zł/m2)

11
-
3639 m2
-
15867613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27349983 15867613 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Luksusowy apartament 65,85 m² z imponującym tarasem – Atlantis Prestige ParkSzukasz miejsca, w którym nowoczesny design łączy się z komfortem i spokojem? Poznaj Atlantis Prestige Park w Opol...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

757 275 PLN (11 650 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15829347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26625816 15829347 Nowoczesne mieszkanie z balkonem – Atlantis Prestige ParkPrzedstawiamy komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 62.57 m² z przestronnym balkonem 9,10 m², o nr 5310, położ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

707 041 PLN (11 404 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15877140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562378 15877140 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Półwieś w Opolu przy ul. Partyzanckiej.Nieruchomość znajdującą się na II piętrze stanowi apartament o pow. 60,02 m2&am...

Opole (Półwieś) (Opolskie, gm. Opole)

780 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15876256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27533737 15876256 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem – Atlantis Prestige Park Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl z wygodą codziennego życia? Poznaj Atlantis Prestige Park (Etap II) – ...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

642 850 PLN (11 688 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15828581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605048 15828581 Proponuję Państwu do zakupu 2 - pokojowe mieszkanie, funkcjonalne i rozkładowe. Lokal o powierzchni 48,25m2, położony na 2 piętrze, w niskim budynku, w dzielnicy Chabrów przy ul. Tatrzańskiej w Opolu. Mieszkanie wymaga remontu, co...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

392 000 PLN (8 167 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15873316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515463 15873316 Mieszkanie z widokiem na Górę Świętej Anny? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,91 m², zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Malinka w Opolu, pomiędzy ulicą Po...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

541 738 PLN (12 039 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15872772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27502052 15872772 3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem – idealne do aranżacji według własnego stylu!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone na 2. piętrze – doskonała propozycja zarówno dla rodzin, j...

Opole (Armii krajowej) (Opolskie, gm. Opole)

515 000 PLN (8 729 zł/m2)

3
-
59 m2
-
15852693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27038362 15852693 Bez prowizji! Bez podatku PCC!Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem – Chocimska Residence C201Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,51 m² , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji C...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

623 487 PLN (13 855 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15869045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27396831 15869045 Szukasz dwupokojowego mieszkania z tarasem? To ogłoszenie jest dla Ciebie!Przedstawiam Ci mieszkanie o powierzchni 48,66 m2, zlokalizowane na nowym osiedlu Atlantis Prestige Park 2 w dzielnicy Malinka w Opolu, pomiędzy ulicami Pomor...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

554 724 PLN (11 557 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15872409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27491866 15872409 Marzysz o mieszkaniu z dużym tarasem skierowanym na zachód? To ogłoszenie jest dla Ciebie!Przedstawiam Ci mieszkanie o powierzchni 48,66 m2, zlokalizowane w dzielnicy Malinka w Opolu, pomiędzy ulicami Pomorską a Zielonog&oacut...

Opole (Malinka) (Opolskie, gm. Opole)

554 724 PLN (11 557 zł/m2)

2
-
48 m2
-