• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ostrowiec

Znalezionych ofert: 71

15820930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26599323 15820930 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny apartament dwupoziomowy na nowoczesnym osiedlu Zielony Stok w Ostrowcu Św.Nowoczesny, ustawny apartament o powierzchni użytkowej 78m2 (121m2 liczone po obrysie podłogi) mieści się na trzecim pięt...

Ostrowiec Świętokrzyski, Denkowska 45b

569 000 PLN (7 295 zł/m2)

4
1
78 m2
2015
15620102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22597451 15620102 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ul. Tomaszów. Nieruchomość została wybudowana w 2004 roku i oferuje duże możliwości aranżacyjne oraz komfortowe warunki mieszkalne.Opis nieruchomości:Dom o ...

Ostrowiec Świętokrzyski, Tomaszów

780 000 PLN (1 821 zł/m2)

8
2
428.22 m2
2004
15897403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28002122 15897403 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży kawalerkę na parterze przy ul. Starokunowskiej w Ostrowcu Św.Funkcjonalna kawalerka na parterze po gruntownym remoncie przeprowadzonym kilka lat temu. Od czasu remontu mieszkanie nie było zamieszkane ani wyn...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

170 000 PLN (6 058 zł/m2)

1
1
28.06 m2
1970
15875794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526950 15875794 Dom bliźniak o pow. 107 m² w Ostrowiec Świętokrzyski, położony na ogrodzonej działce 6 arów w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Dom składa się z 5 pokoi, 2 kuchni i 2 łazienek (po jednej na każdym piętrze), co daje możliwość zamieszkania dwóch...

380 000 PLN (3 545 zł/m2)

5
2
107.2 m2
1982
15820915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26574783 15820915 Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.KSB Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom o powierzchni 148m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 644m² w Ostrowcu Św. przy ul. Wschodniej.Dom o powierzchni 148 m² został gruntownie odświeżony i ...

495 000 PLN (3 345 zł/m2)

5
2
148 m2
1975
15820926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26604728 15820926 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom o powierzchni ~105m2 w Ostrowcu Św. na ul. Żabiej.Dom wolnostojący, wybudowany w 1965r. To 1 kondygnacja mieszkalna z 3 sypialniami i widną kuchnią oraz innymi pomieszczeniami do wykor...

259 000 PLN (2 467 zł/m2)

3
1
105 m2
1965
15820928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574757 15820928 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży zadbany dom z dwoma garażami w Ostrowcu Św. na ul. Kasztanowej.Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 135m2 + garaż i kotłownia, usytuowany na działce 413m2 na osiedlu Kolonia Robotnicza. Wybudowany w latach os...

479 000 PLN (3 548 zł/m2)

6
2
135 m2
1985
15895109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27958729 15895109 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Słonecznym w Ostrowcu Św.Zadbane, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń o powierzchni 56,8m2, zapewnia wygodę codziennego użytkowania. Lokal usytuowany jest ...

339 000 PLN (5 968 zł/m2)

3
1
56.8 m2
1989
15820956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26574760 15820956 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronną działkę budowlaną w zacisznej części osiedla Las Rzeczki w Ostrowcu Św.Działka budowlana o powierzchni 2356m2 (nr działki 613) usytuowana na ul. Las Rzeczki w Ostrowcu Św.. Działka posiada bezpoś...

299 212 PLN

-
-
2356 m2
-
15871992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27483527 15871992 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę przemysłowo usługową z budynkiem na ul. Kolejowej w Ostrowcu Św.Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o łącznej powierzchni 2879 m², zlokalizowana bezpośrednio przy ul. Kolejowej w Ostrowcu ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Częstocice) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

549 000 PLN

-
-
2879 m2
-
15820925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26574785 15820925 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę budowlaną, przemysłową w bardzo dobrej lokalizacji.Działka o powierzchni 1763m2 mieści się przy samej ul. Świętokrzyskiej w Ostrowcu Św. Umiejscowiona jest w miejscu byłej Cukrowni. Jest to idealna ...

299 000 PLN

-
-
1763 m2
-
15820924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26574764 15820924 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży ustawną, atrakcyjną działkę pod wymarzony dom w doskonałej lokalizacji w Ostrowcu Św.Każda z działek posiada wydane prawomocne warunki zabudowy - WZ!Działka o powierzchni 1056m2 usytuowana na ul. Dąbrówki w O...