• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ostrowiec

Znalezionych ofert: 71

15826708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26633266 15826708 Działka inwestycyjna z PNB 42 mieszkania PUM ok. 3 122 m² Ostrowiec Św.Cena: 2 000 000 złNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna z prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, zlokalizowana przy ul. J. Kilińskiego w ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

2 000 000 PLN (628 zł/m2)

-
-
3184 m2
-
15894955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27953151 15894955 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na ul. Sienkiewicza 6512.Powierzchnia użytkowa to 41,34m2, ale powierzchnia po obrysie podłogi ze względu na skosy to 55m2. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku po gruntowne...

199 000 PLN (4 814 zł/m2)

2
1
41.34 m2
1970
15894479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27943798 15894479 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży przestronny, widny dom na Kolonii Robotniczej. Po więcej zdjęć zapraszam do kontaktu.Przestronny, widny dom wolnostojący o powierzchni 130m2 usytuowany na działce 483m2 na osiedlu Kolonia Robotnicza w Ostrow...

Ostrowiec Świętokrzyski (Kolonia robotnicza) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

599 000 PLN (4 608 zł/m2)

6
2
130 m2
1988
15894369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27941260 15894369 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w spokojnej okolicy, Osiedle Henryków w Ostrowcu Św. Dwukondygnacyjny dom o powierzchni 116m² usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 478m² w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na parterze mieści się ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Henryków) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

495 000 PLN (4 267 zł/m2)

4
2
116 m2
1980
15092084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9621688 15092084 Do sprzedania, położona w wyjątkowym miejscu, 2-kondygnacyjna kamienica, o pow. użyt. 177,27 m2 (pow. całk. 213,19 m2) zlokalizowana na działce o pow. 937 m2 Działka płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach 25 x 37,5 m. Budynek murowany, str...

Ostrowiec Świętokrzyski (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

850 000 PLN (2 310 zł/m2)

11
2
368 m2
1933
15765471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25470962 15765471 Na sprzedaż hala o łącznej powierzchni ok. 2000 m² , zlokalizowana w dzielnicy Kąty Denkowskie, w Ostrowcu Świętokrzyskim , w sąsiedztwie zabudowy przemysłowej. Nieruchomość idealna pod działalność produkcyjną, magazynową lub usługową. O...

Ostrowiec Świętokrzyski (Kąty denkowskie) (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

3 900 000 PLN (1 950 zł/m2)

11
-
2000 m2
1980
15889238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27846115 15889238 KSB Nieruchomości przedstawia do sprzedaży dom przy lesie, po remoncie. W cenie działka z plantacją choinek.Po dużo więcej zdjęć zapraszamy do kontaktu.Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 106,5m², położony na działce o powierzchni 1581 m², w cichej i s...

759 000 PLN (7 127 zł/m2)

3
2
106.5 m2
1970
15861296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27203712 15861296 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Św.To przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa się z 3 p...

344 900 PLN (5 501 zł/m2)

3
1
62.7 m2
1970
15797056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26135242 15797056 Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w Ostrowcu koło Gorzowa (powiat myśliborski, gmina Dębno) w okolicy należącej do obszaru Natura 2000. Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, a więc budowa ...

Ostrowiec (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

95 000 PLN

-
-
1004 m2
-
15705178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24276320 15705178 Prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek z możliwością dalszego podziału (żółte linie na planie) o powierzchni od 0,3016ha do 0,9744ha w Ostrowcu koło Gorzowa (powiat myśliborski, gmina Dębno) w okolicy należącej do obszaru Natura 2000. Ter...

Ostrowiec (Zachodniopomorskie, gm. Dębno)

160 000 PLN

-
-
3016 m2
-
15820958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26574777 15820958 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom na ustawnej, zadbanej działce w Ostrowcu Św.Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 65m2, usytuowany na działce o powierzchni 582m2 mieści się w Ostrowcu Św. na ul. Łącznej. Dom nadaj...

299 000 PLN (4 397 zł/m2)

2
1
68 m2
1970
15820955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26574786 15820955 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży widne mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w Ostrowcu Św.Przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 37,79 m², położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Iłżeckiej 75 w Ostrowcu Świętokrzy...

259 900 PLN (6 877 zł/m2)

2
1
37.79 m2
1975