• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 90

15881301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27628254 15881301 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. Przestronna, widna, kawalerka na osiedlu Piaski. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 31,40 m.kw., usytuowana na czwartym piętrze w budynku ...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (7 742 zł/m2)

1
-
31 m2
1975
15878241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27591321 15878241 M-2 z dwoma balkonami, do własnej aranżacji Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42,97 m.kw usytuowane na trzecim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. B...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

266 000 PLN (6 333 zł/m2)

1
-
42 m2
1960
15872302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489875 15872302 Tanie w utrzymaniu, blisko parku Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,75 m.kw usytuowane na drugim piętrze w Pabianicach, osiedle Piaski. Blok z cegły,...

Pabianice (Wiejska) (Łódzkie, gm. Pabianice)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15877006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560258 15877006 NOWOCZESNY DOM PARTEROWY 144 m² 2023 POMPA CIEPŁA CICHA SPOKOJNA OKOLICA PABIANICESzukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z przytulnym, rodzinnym klimatem? Ta nieruchomość w Pabianicach (zaledwie 1km od centrum) to gotowa przystań dla ...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 400 000 PLN (9 722 zł/m2)

4
2
144 m2
2023
15253195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13878673 15253195 Do sprzedania kamienica z 6 odrębnymi mieszkaniami dla inwestora Do sprzedania prywatna kamienica w Pabianicach niedaleko Starego Rynku oraz szkoły nr 1. Nieruchomość licząca 4 niezależne mieszkania o wielkości 50 m2, dodatkowo pokój z kuchnią na pod...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

680 000 PLN (2 519 zł/m2)

11
-
270 m2
1928
15876017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27526937 15876017 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym, pełnym rozkładzie znajdujące się na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji. Brak przechodnich pokoi to ogromny atut, który zapewnia prywatność wszystkim domownikom.W skład mieszkania wchodzą:Salon z...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

265 000 PLN (5 837 zł/m2)

2
1
45.4 m2
1964
15886553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761849 15886553 Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży zabudowaną działkę gruntu o powierzchni 1007 m2 w kształcie trapezu. Działka ogrodzona, teren wyrównany i zagospodarowany, z bramą wjazdową od ul. Karniszewickiej i drugi od ulicy Rolniczej. Dzi...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

365 000 PLN (3 318 zł/m2)

4
2
110 m2
1947
15889652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856587 15889652 Słoneczne 50 m² z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja!Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 4. piętrze. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowej przestrzeni w spok...

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

340 000 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1980
15869869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411258 15869869 Kawalerka 17 m² po remoncie 1 piętro niskie koszty idealna inwestycja, Pabianice, Stare MiastoNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 17 m² położone na 1 piętrze w kamienicy.Lokal po remoncie gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów ...

Pabianice (Stare miasto) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (6 190 zł/m2)

1
1
21 m2
1926
15877866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ Działka Inwestycyjna 3 870 m² | Usługi Centrum 27581451 15877866 Szukasz gruntu, na którym można stworzyć projekt o realnej skali i ponadprzeciętnej widoczności?Ta działka przy ul. Łaskiej 5D w Pabianicach daje możliwość realizacji inwestycji usługowej, w jednym z najbardziej rozpoznawalnych ciągów komunikacyjnych...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

2 490 000 PLN

-
-
3870 m2
-
15885113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje z balkonem | 0% prowizji 27717688 15885113 Zależy Ci na przestronnym wnętrzu, gdzie każdy domownik znajdzie swój własny kąt, a strefa dzienna naprawdę tętni życiem?Poznaj M10 w inwestycji Lofty Łaska. To liczące 75,55 m² mieszkanie usytuowane na 3. piętrze, z dużym salonem, aneksem kuchennym,...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

298 423 PLN (3 979 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15887378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie 2 mieszkania | Słoneczne 77 m² | 3 pokoje 27782656 15887378 Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych blokowisk? To jedna z ostatnich szans, by zamieszkać w inwestycji Lofty Łaska. W całym budynku zostały już tylko 2 wolne mieszkania!Prezentujemy M12 - dwustronny, niezwykle słoneczny ap...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

349 260 PLN (4 536 zł/m2)

3
1
77 m2
-