• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pabianice

Znalezionych ofert: 90

15887379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatni lokal usługowy 34 m² | Witryna + 2 wejścia 27782657 15887379 To ostatnia szansa na własną przestrzeń biznesową w tej inwestycji - dwa pozostałe lokale znalazły już swoich nabywców.33,90 m² o genialnym, dwustronnym układzie z wejściem bezpośrednio od chodnika oraz drugim od strony klatki schodowej. Lokal znajdu...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

199 000 PLN (6 030 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15875716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527299 15875716 Szukasz mieszkania, w którym nie musisz pruć ścian, wymieniać rur ani walczyć z instalacją elektryczną? Mamy dla Ciebie 48,17 m² czystego potencjału na ul. Toruńskiej w Pabianicach. To propozycja dla tych, którzy chcą wejść na gotową bazę i po prostu...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

329 000 PLN (6 830 zł/m2)

3
-
48.17 m2
1972
15824728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BUGAJ dla aktywnych! 3pokoje 27184203 15824728 To nie jest mieszkanie dla każdego. To przestrzeń dla tych, którzy chcą złapać oddech, zwolnić tempo i żyć bardziej - wygodnie, świadomie i po swojemu.Już od progu czuć, że to miejsce ma w sobie coś wyjątkowego. Przestrzeń niemal 69 m² została zaproj...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1994
15867735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27350403 15867735 Działka pod zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną, szeregową, bliźniaczą Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 933 m.kw położoną w Pabianicach prz...

Pabianice (Kopernika) (Łódzkie, gm. Pabianice)

395 000 PLN

-
-
933 m2
-
15798547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26175636 15798547 Lokal mieszkalny w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny usługo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

369 000 PLN (5 952 zł/m2)

2
-
62 m2
2020
15811966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26446629 15811966 Dom wolnostojący z dużą działką na os. Bugaj Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 78,37 m.kw usytuowany w Pabianicach na os. Bugaj, przy ul. Drewnowskiej....

Pabianice (Bugaj) (Łódzkie, gm. Pabianice)

720 000 PLN (9 231 zł/m2)

3
1
78 m2
1965
15867415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346636 15867415 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz 3 pokoi w rozsądnej cenie, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Łodzi?Mieszkanie przy ul. Majdany w Pabianicach to idealny kompromis między miejską infrastrukturą a ceną, która w Łodzi staje...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

369 000 PLN (6 589 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15867419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27346637 15867419 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Szukasz wyjątkowego miejsca do życia w Pabianicach? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania! Położone w odrestaurowanej kamienicy, o powierzchni 58 m, idealne dla rodziny.Przeszło gruntowny remont, of...

Pabianice (Łódzkie, gm. Pabianice)

445 000 PLN (7 672 zł/m2)

3
1
58 m2
1910
15670216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23636837 15670216 Wyjątkowa nieruchomość: budynek pod działalność + dom jednorodzinny Nieruchomość idealna na gabinety medycyny estetycznej, gabinety lekarskie, klinikę weterynarii, szwalnię Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE...

Pabianice (Piaski) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 300 000 PLN (5 285 zł/m2)

5
1
246 m2
2022
15871603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27471850 15871603 Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek 4-piętrowy z windą, oddany do użytk...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

412 560 PLN (9 168 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15860832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184729 15860832 Bezczynszowe, 3 pokoje, I piętro BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77,38 m.kw usytuowane na pierwszym piętrze w Pabianicach przy ul. Świętokrzyskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powie...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

360 000 PLN (4 675 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15871514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27470379 15871514 PROMOCJA !!! Przy zakupie mieszkania do końca maja miejsce postojowe GRATIS!!! M-3 w stanie deweloperskim z balkonem, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46,23 m.kw usytuowane na t...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

355 971 PLN (7 739 zł/m2)

2
-
46 m2
2024