• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 224

15756619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25257160 15756619 LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY - PIŁA OS. ŚRÓDMIEŚCIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA LOKALU NA MIESZKANIA! Lokal o pow. 232,10 m 2 usytuowany na wysokim parterze dwupiętrowego budynku mieszkalnego składający się z: Sala...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

500 000 PLN (2 155 zł/m2)

1
-
232 m2
-
15719733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24580041 15719733 LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY - PIŁA OS. ŚRÓDMIEŚCIE ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEKSZTAŁCENIA LOKALU NA MIESZKANIA! Lokal o pow. 232,10 m 2 usytuowany na wysokim parterze dwupiętrowego budynku mieszkalnego składający się z: Sala...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

500 000 PLN (2 155 zł/m2)

11
-
232 m2
-
15693459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066253 15693459 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

442 795 PLN (7 907 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15693458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24066251 15693458 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

578 442 PLN (8 034 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15662067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23493500 15662067 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

574 804 PLN (7 983 zł/m2)

4
-
72 m2
2026
15656007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23401007 15656007 Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - Piła, ul. Rynkowa Okrzei Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej Okrzei. Ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

438 658 PLN (7 976 zł/m2)

3
-
55 m2
2026
15587118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21897768 15587118 SPRZEDAŻ lub zamiana na "mały domek" w Pile !!! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,07 m.kw. usytuowane na I piętrze w WYJĄTKOWEJ i ZADBANEJ kameralnej kamienicy, położonej tuż przy skwerze spacerowym nad rzeką Gwdą co...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

463 000 PLN (8 736 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15662849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23507213 15662849 Piła - Górne ATRAKCYJNE DWUPOZIOMOWE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 95,10m2 na sprzedaż Nowszy blok, IIIp, balkon, piwnica Na podłodze panele, terakota. Ściany gipsowanemalowane. Stolarka okienna PCV OPIS POMIESZCZEŃ: ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

570 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15807472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26366210 15807472 Piła - Zamość Przedmiotem oferty jest 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,3m2 Nieruchomość położona w wieżowcu na 10p. Balkon oraz piwnica NIESAMOWITY WIDOK na panoramę miasta oraz stadion żużlowy Na podłodze panele, wykładzina PCV, terakota. S...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

359 000 PLN (5 983 zł/m2)

3
-
60 m2
1970
15739951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24943450 15739951 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Staszyce ul. Spiżowa SZEREG SKRAJNY NA SPRZEDAŻ, BEZPOŚREDNIO PRZY LESIE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI Nieruchomość o pow. użytkowej 182,1m2 wybudowana metodą tradycyjną (murowana z betonu komórkowego),...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

699 000 PLN (3 841 zł/m2)

4
-
182 m2
-
15670851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23657611 15670851 Piła - Górne DZIAŁKA INWESTYCYJNA NA OBRZEŻACH MIASTA Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 2012m2 (własność) Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta Media: (prąd, woda, kanalizacja) przy działce ...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN

-
-
2012 m2
-
15628241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22802588 15628241 Piła - Zamość MIESZKANIE 4 POKOJOWE - ul. Roosevelta NA SPRZEDAŻ. Przedmiotem oferty jest PRZESTRONNE mieszkanie 4 pokojowe o pow. 89,5m2 usytuowane na III piętrze w bloku z balkonem MIESZKANIE Z KLIMATEM!! PO REMONCIE !! FUNKCJONALNY UK...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 730 zł/m2)

4
-
89 m2
-