• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 224

15854014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27069334 15854014 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,20 m² , zlokalizowanego na os. Zamość ul. Dąbrowskiego...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

455 000 PLN (9 479 zł/m2)

3
-
48 m2
1980
15642222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23098950 15642222 MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 42,24m 2 - PIŁA- OS. Górne Przedmiotem oferty jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 42,24m 2 zlokalizowane przy ul. Żółkiewskiego w Pile. Lokal usytuowany jest na poddaszu (II pię...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

199 000 PLN (4 738 zł/m2)

3
-
42 m2
1950
15835469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703283 15835469 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem , położonego na parterze nowoczesnego budynku na osiedlu Górnym w Pile . To idealna propozycja dla osób ceniących spok&a...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (10 153 zł/m2)

2
-
59 m2
2021
15845354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26860274 15845354 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,06 m², położone na 1. piętrze kamienicy w centrum Piły. Do lokalu przynależą dwa balkony, a pod klatką znajduje się wygodny parking. Nieruchomość sprzedawana jest z zabudową ku...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 656 zł/m2)

3
-
90 m2
-
15862937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27234867 15862937 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNowe 2 pokoje po kapitalnym remoncie 1 piętro premium piwnica 15 m² od zaraz bez prowizjiNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone na 1 piętrze przy Alei Powstańców Wielkopolskich...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 900 PLN (8 569 zł/m2)

2
-
35 m2
1960
15818553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26602884 15818553 Mieszkanie 2-pokojowe 49,90 m2 Piła, ul. Wieniawskiego Mieszkanie o powierzchni 49,9 m² znajduje się na 1. piętrze niskiego, dwupiętrowego bloku położonego w zielonej części osiedla Podlasie. Wokół niska zabudowa oraz domki j...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

365 000 PLN (7 449 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15666016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23584593 15666016 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPolecam 3 pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku przy ulicy Rynkowej.I piętro z dużym balkonem.Lokal mieszkalny mieści się w 4 piętrowym budynku, 2 klatkowym z miejscami parkingowymi oraz garażami p...

Piła (Piła) (Wielkopolskie, gm. Piła)

429 000 PLN (8 938 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15822329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26596586 15822329 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej podziemnej w nowym bloku z 2025 roku, zlokalizowanym przy ul. Rynkowej 2a-b.Telefon: 793225677...

Piła (Piła) (Wielkopolskie, gm. Piła)

49 000 PLN (3 769 zł/m2)

1
-
13 m2
2025
15858105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27139079 15858105 Piła - Śródmieście NA SPRZEDAŻ LOKAL KOMERCYJNY Z DŁUGOTERMINOWYM NAJEMCĄ !!! Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy o pow. 193 m2 , z czego: - 160.46 m2 - pawilon handlowy (murowany) - 32,60 m2 - magazyn podręczny (kons...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 190 000 PLN (6 166 zł/m2)

11
-
193 m2
-
15662545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23501408 15662545 Piła - Śródmieście NA SPRZEDAŻ LOKAL KOMERCYJNY Z DŁUGOTERMINOWYM NAJEMCĄ !!! Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy o pow. 193 m2, z czego: - 160.46 m2 - pawilon handlowy (murowany) - 32,60 m2 - magazyn podręczny (ko...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 190 000 PLN (6 166 zł/m2)

11
-
193 m2
-
15596285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22092824 15596285 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,70 mkw usytuowane na parterze w bloku przy PILSKIM DEPTAKU W mieszkaniu właśnie zakończono remont !!! OGRZEWANIE i PODGRZANIE WODY z SIECI MIEJSKIEJ !!! Budynek, w którym znajduje się lokal:...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

379 000 PLN (7 431 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15856156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27083894 15856156 Piła - Śródmieście Przedmiotem oferty jest PRZESTRONNA kawalerka o pow. 34,81m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku z przynależną piwnicą. OPIS POMIESZCZEŃ: pokój o pow. 19m2 oddzielna kuchnia o pow. 1...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

199 000 PLN (5 853 zł/m2)

1
-
34 m2
-