• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 224

15882034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655562 15882034 Mieszkanie 2-pokojowe 35,29 m2 Piła, ul. Rynkowa Nowoczesne mieszkanie w nowym budynku - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Mieszkanie o powierzchni 35,29 m² z...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (11 400 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15869860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27410866 15869860 NOWA CENA!!! DOM JEDNORODZINNY - PIŁA OSIEDLE MOTYLEWO pow. użytkowa 150 m 2 , 5 pokoi, działka 2467 m 2 , garaż z pom. gospodarczym, pięknie zagospodarowany ogród! Dom w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych na osied...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

929 000 PLN (6 193 zł/m2)

5
2
150 m2
2002
15780545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25805448 15780545 WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM !!! 4 pokoje o pow. 82,4 m 2 , IV piętro, winda, 2 balkony! MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA MIEJSCA POSTOJOWEGO W GARAŻU PODZIEMNYM Nieruchomość znajduję się na Osiedlu Górnym na ul. Mickiew...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

739 000 PLN (9 012 zł/m2)

4
-
82 m2
2019
15863584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27252446 15863584 WYJĄTKOWO KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMOŚCIU !!! 3 pokoje o pow. 60,3 m 2 , II piętro, balkon Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w wieżowcu na Osiedlu Zamość! Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie z dbałością o najmniejsze d...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 817 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15824360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26617469 15824360 WYJĄTKOWE MIESZKANIE NA OSIEDLU GÓRNYM!!! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II piętro, winda, duży balkon! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku mieszkalnym na ul. Lotniczej! Mieszkanie zos...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

659 000 PLN (9 551 zł/m2)

4
-
69 m2
2021
15881022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27620644 15881022 KAWALER KA NA SPRZEDAŻ PIŁA - Osiedle GÓRNE! Pow. 35 m 2 , I piętro, balkon Idealne pod inwestycje! NOWA NIŻSZA CENA!!!! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 35 m 2 zlokalizowana w Pile przy ul. Wyspiańskiego. Mi...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15879165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609525 15879165 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA - Zamość pow. 63,56 m 2 , 3 pokoje, balkon, piwnica KOMFORTOWE mieszkanie po kapitalnym remoncie, w bloku na ulicy Bydgoskiej z dużym balkonem. Mieszkanie w pierwotnym układzie 4- pokojowe. Jeden z pokoi został otwarty...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

469 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15865341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27294930 15865341 KAWALERKA NA SPRZEDAŻ PIŁA - Podlasie!! pow. 34,9 m 2 , I piętro, duży balkon Idealne pod inwestycje! Przedmiotem oferty jest przestronna kawalerka o pow. 34,9 m 2 zlokalizowana w Pile przy ul. Lelewela. Mieszkanie bardzo jasne, na I piętrze ...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 324 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15847978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26926121 15847978 DUŻE MIESZKANIE PIŁA - ZAMOŚĆ! 4 pokoje o pow. 70 m 2 , 10. piętro, balkon Mieszkanie na ul. Roosevelta o pow. 70 m² , 4 pokoje, osobna kuchnia, położone na 10. piętrze wieżowca. Sąsiedztwo szkół i dobra komunikacja zapewni ...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

349 000 PLN (4 986 zł/m2)

4
-
70 m2
1978
15876410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27536942 15876410 Przestronne, klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Piła, Zamość 81,9 m² • 3 pokoje • 1 piętro • 2 balkony Jeśli marzysz o mieszkaniu z duszą — takim, które od progu otula atmosferą starej...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

520 000 PLN (6 420 zł/m2)

3
-
81 m2
1931
15877666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576016 15877666 Wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż - Piła, Motylewo 181,53 m² parter + poddasze użytkowe prywatna strefa SPA Jeśli szukasz domu, który nie jest „kolejnym podobnym projektem”, ale przemyślaną, fun...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 449 000 PLN (8 006 zł/m2)

6
-
181 m2
-
15877509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570989 15877509 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w Pile, na Zielonej Dolinie! Stylowe, przestronne i gotowe do zamieszkania. Zapraszamy na Drzwi Otwarte 23 kwietnia (czwartek) godz.: 16:00-18:00 Przedstawiamy ofertę sprzedaży k...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

439 000 PLN (10 707 zł/m2)

2
-
41 m2
2020