• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piła

Znalezionych ofert: 224

15876057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27527569 15876057 Piła - Górne ul. Słowackiego 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 38,72m2 do własnej aranżacji Mieszkanie położone na II piętrze w wieżowcu. Balkon i piwnica FUNKCJONALNY układ pomieszczeń. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (6 553 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15875080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27525502 15875080 Piła - Śródmieście Na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m2, położone na 1 piętrze w kameralnym budynku (tylko 6 mieszkań) w spokojnej części centrum miasta. To idealna propozycja dla osób, kt&am...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (6 511 zł/m2)

4
-
92 m2
-
15852126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27025349 15852126 PIŁA ul. ŻWIROWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA położona w przemysłowej części PIŁY, przy obwodnicy miasta łączącej drogi krajowe S-11 i S-10 Działka gruntu o powierzchni 0,1918 ha położona pod ścianą lasu (na zdjęciu działka numer 2). objęta ust...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

381 682 PLN

-
-
1918 m2
-
15877679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27576190 15877679 PIŁA - LOKALE UŻYTKOWE Prezydent Miasta Piły ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowych – trzech lokali użytkowych: ul. Piekarska 3A2U, Piła – lokal położony na parterze oraz w piwnicy w budynku mieszk...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

183 000 PLN (2 296 zł/m2)

1
-
79.71 m2
-
15756320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25250439 15756320 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Śródmieście ul. Sikorskiego Do sprzedaży eleganckie mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,26 m2, położone w budynku wielorodzinnym w centrum Piły, wykończone w wysokim standardzie. Blok, 2 piętro Układ mieszk...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

338 000 PLN (9 135 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15799130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26181847 15799130 2-pokojowe mieszkanie w centrum Piły 50,60 m 2 , I piętro, balkon NOWA CENA! Obniżka o 20.000,00 zł! 309.000,00 zł zamiast 329.000,00 zł. (Istnieje możliwość negocjacji ceny) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położoneg...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

309 000 PLN (6 180 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15867388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27345712 15867388 Na sprzedaż niewielki dom wolnostojący - idealny dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Opis nieruchomości: Przedmiotem oferty jest malutki domek wolnostojący o powierzchni 45 m². Nieruchomość składa się z: salon o pow....

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

319 000 PLN (7 089 zł/m2)

2
-
45 m2
1990
15876727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w Pile 27550009 15876727 Mieszkanie 2 pokoje, 2 piętro, gotowe do zamieszkaniaPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie 40,58 m² w Pile - komfort i funkcjonalnośćNa sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,58 m², położone w Pile. To idealna propozycja dla ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

269 000 PLN (6 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1980
15862856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27233265 15862856 OBNIŻKA CENY !!! OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA - PIŁA, UL. ŚWIĘTOJAŃSKA Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Pile, przy ul. Świętojańskiej. Lokal znajduje się na 2. piętrze w bloku, w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

229 000 PLN (5 326 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15711862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24409427 15711862 Na sprzedaż mieszkanie - w domu 4-rodzinnym na Osiedlu Górnym w Pile Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego biura . Bezczynszowe mieszkanie położone na piętrze domu 4-rodzinnego, który zlokalizowany jest...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15872624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499109 15872624 OBNIŻKA CENY !!! WYJĄTKOWE MIESZKANIE - OSIEDLE ZAMOŚĆ !!! 2 pokoje o pow. użytkowej 43m2 , III piętro, komórka lokatorska. Blok z windą !!! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym budynku wybudowanym w 2016 roku na ul. Kadet...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

430 000 PLN (10 238 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15870827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27440642 15870827 Piła - Centrum Przedmiotem oferty jest KLIMATYCZNE mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,2m2 Mieszkanie PO GENERALNYM REMONCIE łącznie z wymianą instalacji, położone na parterze zadbanej kamienicy po termomodernizacji WYSOKA JAKOŚĆ WNĘTRZ , sto...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

3
-
62 m2
-