• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piekary

Znalezionych ofert: 31

15351219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16554629 15351219 Duży dom w zabudowie szeregowej położony w Kozłowej Górze Dom jednorodzinny o nowoczesnej architekturze. Powierzchnia domu zapewniająca komfortową przestrzeń dla całej rodziny. Funkcjonalny układ pomieszczeń, pozwalający na swobodne aranżowanie wnętr...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

730 000 PLN (5 368 zł/m2)

5
2
136 m2
2023
15889526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27852065 15889526 Na sprzedaż: Budynek hotelowo-restauracyjny w doskonałej lokalizacji – Piekary Śląskie, ul. PodmiejskaWyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o ogromnym potencjale, idealna pod kontynuację działalności hotelarsko-gastronomi...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

4 800 000 PLN (3 008 zł/m2)

12
-
1596 m2
-
15822459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26645366 15822459 Polecamy do sprzedaży przestronny apartament o powierzchni 64.30 m2 położony na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2016 roku w zielonej okolicy Piekar Śląskich - Osiedle na Lipce, składający się z 3 pokoi, z czego jeden połączony jest z aneksem kuchenn...

Piekary Śląskie (Osiedle na lipce) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

562 000 PLN (8 781 zł/m2)

3
1
64 m2
2016
15887841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27795673 15887841 DO SPRZEDAŻY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ O POWIERZCHNI OK. 122 MKW ORAZ POWIERZCHNI DZIAŁKI OK. 190 MKW + 2 MIEJSCA POSTOJOWE Kameralna inwestycja z dużymi przeszkleniami sprawia iż dom prezentuje się niezwykle atrakcyjn...

Piekary (Małopolskie, gm. Liszki)

995 000 PLN (6 219 zł/m2)

5
2
160 m2
2025
15883833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27680101 15883833 Okazja!!!Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone na 3 piętrze 4-piętrowego bloku w spokojnej okolicy przy ulicy Ziętka w Piekarach Śląskich składające się z 2 pokoi, widnej i oddzielnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do...

Piekary Śląskie (Centrum) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

200 000 PLN (4 348 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15884913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27714661 15884913 Piękne miejsce! Działka budowlana 2779 m2 w Piekarach -10 km od Obornik Śląskich, ok. 6 km od drogi ekspresowej nr 5, 10 km od Trzebnicy. Położona na lekko pochyłym terenie z granicą przy strumieniu. W bezpośrednim sąsiedztwie las oraz domy o cha...

Piekary (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

224 000 PLN

-
-
2779 m2
-
15702122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24229116 15702122 Na sprzedaż: Budynek hotelowo-restauracyjny w doskonałej lokalizacji – Piekary Śląskie, ul. PodmiejskaWyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o ogromnym potencjale, idealna pod kontynuację działalności hotelarsko-gastronomi...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

4 800 000 PLN (3 008 zł/m2)

12
-
1596 m2
-
15630669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22854056 15630669 Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 100,68 m² położona w Piekarach Śląskich, w dzielnicy Dąbrówka Wielka.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) i oznaczony symbolem 13-U, co daje szerokie możliwości pr...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

1 300 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
5100 m2
-
15239385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 13551272 15239385 Do sprzedaży działka rolna we wsi Piekary gmina Mszczonów powiat Żyrardowski. Działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Powierzchnia działki wynosi 3291 m2 ( piąta linia zabudowy) Działka posiada dostęp do drogi publicznej poprzez drogę we...

Piekary (Mazowieckie, gm. Mszczonów)

72 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
3291 m2
-
12787162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 85716 12787162 Do sprzedania teren inwestycyjny z planem zagospodarowania pod przemysł, składy, magazyny z dostępem do wszystkich mediów, położony w okolicy Tarnowskich Gór, z dobrym dojazdem do autostrady A1. Na całość składają się wydzielone działki 5 ha, 3 ha or...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

10 000 000 PLN

-
-
100000 m2
-
15590652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21982929 15590652 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMamy przyjemność ogłosić, że rozpoczynamy sprzedaż bezczynszowych apartamentów w drugim budynku – A2 lokal nr 7, w inwestycji zlokalizowanej w Piekarach Śląskich, przy ul. Jana Pawła II, nieopodal Kopca. C...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

370 010 PLN (8 222 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15824725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26610057 15824725 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Osiedle Lipkowe Zacisze Piekary Śląskiehomfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni niecałych 80 m², usytuowane na kameralnym i zielonym Osiedlu Lipkowe Zacisze w Piekara...

Piekary Śląskie (Lipka) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

675 000 PLN (8 459 zł/m2)

4
2
79.8 m2
2013