• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piekary

Znalezionych ofert: 31

15825155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26599743 15825155 Piekary - działka 11 arów budowlano-rolna Na sprzedaż działka o powierzchni 11 arów , o charakterze budowlano-rolnym, zlokalizowana w miejscowości Piekary. Nieruchomość składa się z trzech części: od strony południowej (...

Piekary (Piekary) (Małopolskie, gm. Liszki)

250 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15822600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598093 15822600 homfi przedstawia mieszkania zlokalizowane w Piekarach Śląskich na rodzinnym osiedlu Andaluzja, Najwazniejsze cechy mieszkania:- mieszkanie rozkladowe- kuchnia z oknem, - okna na dwie przeciwlegle strony- Przynależny balkon oraz piwnicaWizualizacje w...

Piekary Śląskie (Kamień) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

272 000 PLN (5 448 zł/m2)

3
1
49.93 m2
1980
15762109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25399041 15762109 Homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne dwu pokojowe mieszkanie w sercu Piekar ŚląskichLOKALIZACJA:Ulica Bytomska to jedna z głównych ulic Piekar łącząca różne dzielnice miasta oraz zapewniająca dobre połączenia z miastami ościennymi. ...

Piekary Śląskie (Szarlej) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

230 000 PLN (4 742 zł/m2)

2
-
48.5 m2
-
15714354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24458657 15714354 Działka inwestycyjna pod zabudowęOferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 3200 m², położoną w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej. Idealna lokalizacja pod inwestycję!LOKALIZACJA:Piekary Śląskie, ul. BytomskaDoskonała komunikacja z innymi części...

Piekary Śląskie (Lipka) (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

896 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15699214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24162584 15699214 Urokliwy dom z ogromnym potencjałem, o powierzchni całkowitej około 300 m². Nieruchomość usytuowana na prostokątnej działce o powierzchni całkowitej 1000 m², Dom zlokalizowany jest w jednej z najlepszych dzielnic w Piekarach Śląski...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

859 000 PLN (2 863 zł/m2)

6
-
300 m2
1998
15335228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16113863 15335228 Segment środkowy w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx...

Piekary Śląskie (Śląskie, gm. Piekary Śląskie)

700 000 PLN (6 250 zł/m2)

5
2
112 m2
2023
15303917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 15259336 15303917 Kupujący nie płaci prowizji !!! Nieruchomość na granicy Piekarach Śląskich , Siemianowic Śląskich i Bytomia o łącznej powierzchni 1448m2 Całość położona na gruncie o powierzchni 4371m2. Grunt we własności !!! Miejscowy Plan Zagospodarowania Przest...

Piekary Śląskie, Rożdzieńskiego

2 950 000 PLN (2 037 zł/m2)

-
1
1448 m2
-