• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poręba

Znalezionych ofert: 106

15419693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18126577 15419693 Apartament w Szklarskiej Porębie jako twoja idealna inwestycja!!!Piętro 6 z windą nowe budownictwo .Korzyści z zakupu apartamentu inwestycyjnego w Szklarskiej Porębie1. *Stały dochód z wynajmu*: Popularność turystyczna Szklarskiej Poręby zapewnia wys...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
-
30 m2
2019
15574600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21629736 15574600 Piękny apartament inwestycyjny z widokiem na góry! Do sprzedania apartament inwestycyjny idealnie nadający się na krótkoterminowy wynajem, z pięknym widokiem na góry. Cena sprzedaży wynosi 620 000 PLN. Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje niezapomniane ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

620 000 PLN (13 478 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15207046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 12604074 15207046 Przekonaj się jak komfortowo można spędzić czas w Szklarskiej Porębie! Prezentujemy Państwu piękny apartament, gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w kompleksie Sun&Snow Resorts, położonego w Szklarskiej Porębie. Lokal składa się z salonu z aneks...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

720 000 PLN (17 561 zł/m2)

1
1
41 m2
2018
15731911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24796909 15731911 Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarki, Krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha, zabudowana dwoma budynkami, jeden o pow. użytkowej 240m2, drugi o p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

12 000 000 PLN (6 383 zł/m2)

1
-
1880 m2
-
15869874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411262 15869874 Na sprzedaż przestronny i jasny apartament o powierzchni 40,06 m², usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w jednej z najspokojniejszych części Szklarskiej Poręby. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

590 000 PLN (14 750 zł/m2)

1
-
40 m2
2025
15868958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27395500 15868958 Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,14 mkw., położony w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort w Szklarskiej Porębie.Lokal wykończony w wysokim standardzie hotelowym (4*), w pełni umeblowany i gotowy do generowania doc...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

528 900 PLN (18 889 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
14829044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 220349 14829044 Wyjątkowa oferta.Stylowy, piękny dom, gotowy interes w spokojnej części Szklarskiej Poręby Ten wyjątkowy dom z końca XIX wieku przeszedł gruntowne przeobrażenie, by po latach powrócić do czasu swojej świetności i dziś może zaoferować gościom siedem p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

2 600 000 PLN (7 879 zł/m2)

12
9
330 m2
1896
15866326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 109 m2 + działka 6,2ar - 25 minut do Krakowa 27318260 15866326 C6Nie płacisz PCC 2%OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura !!Do sprzedaży dom 5-pokoi 109,18 m2 m2 w zielonej okolicy . Plus duża działka 622 m2 .Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz lubiących obcowanie z przyrodą i naturą. Kam...

Poręba Laskowska (Małopolskie, gm. Skała)

995 000 PLN (9 128 zł/m2)

5
1
109 m2
2025
15864595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 140 m2 + działka 10ar - 25 minut do Krakowa 27269819 15864595 1BNie płacisz PCC 2%OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura !!Do sprzedaży dom 5-pokoi 140 m2 m2 w zielonej okolicy . Plus duża działka z laskiem 10m2 .Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę i spokój oraz lubiących obcowanie z przyrodą i naturą...

Poręba Laskowska (Małopolskie, gm. Skała)

1 350 000 PLN (9 643 zł/m2)

5
3
140 m2
2025
15858426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149380 15858426 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 3033 m² , położona w miejscowości Poręba Wielka, przy ul. Tyszkiewicza.Działka usytuowana jest w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę, prywatność oraz komfort codziennego życia,...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Oświęcim)

390 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
3033 m2
-
15846173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877511 15846173 Szklarska Poręba 2 pokoje 40 m² ogródek parkingNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 40 m² położone na parterze w spokojnej części miasta Szklarska Poręba.Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras sypialnia łazienka przedpokójDoda...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

620 000 PLN (15 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15865598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27303800 15865598 Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co znacznie ułatwia jej zagospodarowanie. Teren jest płaski, d...

Poręba Radlna (Małopolskie, gm. Tarnów)

249 000 PLN

-
-
3000 m2
-