• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszcz Gdański

Znalezionych ofert: 103

15887768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny lokal usługowy z parkingiem | 80,54 m² 27792678 15887768 PODANA CENA JEST CENĄ BRUTTO - MOŻLIWOŚĆ ODLICZENIA VAT - 23% Na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni - , zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim przy ul. Podkomorzego. Nieruchomość idealnie sprawdzi się pod działalność biurową, gabi...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

499 000 PLN (6 238 zł/m2)

11
-
80 m2
2008
15790187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom dla rodzinny lub dla pracowników 25957375 15790187 DOM 10 POKOJOWY Z DWOMA WEJŚCIAMI, DOSTĘPNY OD ZARAZIDEALNY POD INWESTYCJE NA WYNAJEM DLA PRACOWNIKÓWLUB DUŻEJ RODZINYLOKALIZACJADom położony jest na cichym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Żeromskiego w Pruszczu Gdańskim. Z okna widać zielone ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 240 000 PLN (4 542 zł/m2)

10
3
273 m2
1998
15877960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27585857 15877960 Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 120 m² (199 m² powierzchni całkowitej), zlokalizowany w Pruszcz Gdański, Osiedle Wschód.Wszystkie zdjęcia oferty (34) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 229 000 PLN (6 176 zł/m2)

4
1
199 m2
1985
15752243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25155799 15752243 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim – Pruszcz Gdański, ul. Sikorskiego Opis nieruchomościNa sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 39 m², zlokalizowane na 3. piętrze 4-pi...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

448 000 PLN (11 487 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15707141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313903 15707141 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROZ przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,68 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych i spokojnych okolic Pruszcza ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

899 000 PLN (12 486 zł/m2)

4
-
72 m2
2010
15753635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25202545 15753635 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż mieszkanie 42,3 m² + piwnica 3,7 m² – po remoncie, do własnej aranżacjiPowierzchnia w księdze wieczystej: 46 m²Lokal mieszkalny: 42,3 m²Pomieszczenie piwniczne: 3,7 m²Układ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

494 000 PLN (10 739 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15660288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokoje, obok parku 23462116 15660288 MIESZKANIE:Mieszkanie dwustronne z dwoma dużymi pokojami i balkonem o ekspozycji południowej, dzięki czemu jest dobrze nasłonecznione. Na podłogach bardzo ładny parkiet drewniany poddany ostatnio cyklinowaniu. Mieszkanie o komfortowej powierzchni uży...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

499 000 PLN (9 241 zł/m2)

2
1
54 m2
2001
15822578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bez prowizji | Pruszcz Gdański | Działka 6000m2 26591604 15822578 0% PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!Na sprzedaż hala magazynowa wysokiego składowania zlokalizowana w Pruszczu Gdańskim, w dobrze skomunikowanej części miasta, z szybkim dojazdem do głównych arterii regionu oraz Trójmiasta jak i obwodnicy.LOKALIZACJA I DOJAZD...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

14 640 000 PLN (10 427 zł/m2)

1
-
1404 m2
2003
15823785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Wschód- Sauna! Garaż! Dla rodziny! 26600851 15823785 Pruszcz Gdański- dom stworzony dla rodziny, która chce żyć wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego, co ważne. Sauna opalana drewnem, garaż 2-stanowiskowy!*BEZ PROWIZJI* TYLKO U NAS*LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA: Nieruchomość położona jest w dobrze rozwi...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

980 000 PLN (6 323 zł/m2)

4
1
155 m2
1980
15764362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt Produkcyjny z Biurami – Pruszcz Gdański 25446460 15764362 Budynek biurowo-produkcyjny - Pruszcz Gdański ul. Batalionów Chłopskich 8Na sprzedaż funkcjonalny budynek biurowo-produkcyjny zlokalizowany w Pruszczu Gdańskim - idealny na siedzibę firmy, produkcję, magazyn lub działalność usługową.✅ Parametry nieru...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

3 940 000 PLN (5 097 zł/m2)

6
-
773 m2
2005
15857608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pod usługi | Pełne uzbrojenie | Asfaltowy dojazd 27128103 15857608 Działka budowlana z projektem i wydanym pozwoleniem na budowę!LOKALIZACJA:Lokalizacja sprzyja prowadzeniu działalności usługowej, biurowej lub gabinetowej, a jednocześnie zapewnia komfort codziennego życia w mieście.Położenie działki sprawia, że plan...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

395 000 PLN

-
-
376 m2
-
15881095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Solidny, zadbany dom wolnostojący, Os. Wschód 27623702 15881095 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części Pruszcza Gdańskiego - na Osiedlu Wschód. Dom znajduje się przy kameralnej, zamkniętej uliczce, co zapewnia ciszę, bezpieczeństwo oraz ograniczony ruch samochodowy. W najbliższym otoczeni...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 229 000 PLN (6 176 zł/m2)

4
1
199 m2
1985