• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 176

15725061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 24668555 15725061 ieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa w pobliżu stacji WKD, skąd dojazd do Warszawy zajmuje 25 minut. Mieszkanie znajduje się na parterze z ogrodem o powierzchni 73 m² w trzy piętrowym bloku na kameralnym osiedlu zamkniętym z monitori...

Pruszków (Centrum), ul. Lipowa

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2018
15881543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana, media w drodze 27637930 15881543 Do kupienia działka budowlana 800 m2, Pruszków Gąsin.Płaska, prostokątna 16x50m, narożna, ogrodzona, przy drodze publicznej, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej.Obowiązuje MPZP, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (bud...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 199 000 PLN

-
-
800 m2
-
15425028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z garażem przy dużej ulicy 18271684 15425028 Na sprzedaż lokal 51 m2, parter2 bez windy, budynek z 2013 roku. Pruszków.Lokal z dużymi witrynami, z klimatyzacją, idealne na kancelarię, biuro rachunkowe, firmę doradczą, siedzibę spółki, pracownię, szkołę językową, dla programistów, także jako inw...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

670 000 PLN (13 137 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15786347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 47 m2, Pruszków, Mikołaja Kopernika 25907324 15786347 499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2, usytuowany na ostatnim piętrze 4-piętrowego budynku przy Parku Potulickich. Mies...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15758302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25319017 15758302 W klimatycznej, starej części Pruszkowa, zaledwie 5 min od dworca PKP w centrum Pruszkowa przy ul. Obrońców Pokoju czeka na Ciebie nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,4 m².Opis:Szukasz mieszkania z szybkim dojazdem do Warszawy i funkcjonalny...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

829 000 PLN (12 485 zł/m2)

3
1
66.4 m2
2022
15841109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26787908 15841109 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z kominkiem o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w ścisłym centrum Pruszkowa, w miejscu, które łączy wygodę życia miejskiego z bliskością zieleni i doskonałą komunikacją. Do przepięknego Parku...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

965 000 PLN (12 063 zł/m2)

3
1
80 m2
2005
15883762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675639 15883762 Rozkładowe i widne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 z ogródkiem około 220 m2 w Pruszkowie przy ulicy Działkowej.Budynki kameralne dwupiętrowe. W lokalu znajdują się 3 pokoje:- salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras i ładnie zagospodaro...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

780 000 PLN (15 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2008
15853580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27053257 15853580 Doskonale doświetlone! Z ekspozycją na trzy strony świata! Z przestrzenią do własnej aranżacji! To tylko niektóre atuty mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Marii 7 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Lipowa Ostoja. W miejscu, które łączy wygod...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 128 400 PLN (13 121 zł/m2)

3
1
86 m2
2009
15885134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27717853 15885134 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15861078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27197239 15861078 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km od stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 250 000 PLN (10 246 zł/m2)

5
3
122 m2
2025
15801191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26228904 15801191 UWAGA, TĄ NIERUCHOMOŚĆ KUPISZ BEZ PROWIZJI POŚREDNIKA.  Na sprzedaż 2 domy wolnostojące w świetnej lokalizacji Pruszkowa,  o powierzchniach około 250 - 270 m2 3 garaże Zaledwie 8 min spacerem do stacji WKD Tworki. Dojazd WKD do centralnej części Wa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 600 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
2
520 m2
1986
15857040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27109781 15857040 BEZ PROWIZJI, BEZ PCC, STAN DEWELOPERSKI  Ogłoszenie dotyczy nieruchomości skrajnej z działką o powierzchni 431 m2. Kameralna inwestycji deweloperska (łącznie jedynie 3 nieruchomości). Do stacji SKMPKP Pruszków, kilkanaście minut spacerem, lub 3 mi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 670 000 PLN (9 824 zł/m2)

5
3
170 m2
2025