• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 176

15553714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21053122 15553714 Mieszkanie 93,09 m2 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską !Wyłączność w naszym biurze!Mam przyjemność Państwu zaprezentować :Nie było jeszcze na rynku - mieszkanie 93,09 m2 ,3 -pokojowe w kameralnym budynku z 2017 roku.Usytuowane na pierwszym p...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

930 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
93 m2
2017
15885640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27734536 15885640 Nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji na granicy Pruszkowa z Piastowem zaledwie 1,3 km do stacji SKMKM Piastów. Niezwykle funkcjonalny budynek zapewniający komfort we wszystkich aspektach życia. Każdy znajdzie w nim swoją ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 550 000 PLN (9 509 zł/m2)

6
2
163 m2
2025
15118280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10252719 15118280 Wymiary35x597Działka jest w kształcie prostokąta i posiada pełny dostęp do mediów a jej wymiary to dł. ok 597m, a szer. 35mNieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

22 000 000 PLN

-
-
20020 m2
-
15889442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27850156 15889442 Na sprzedaż działka budowlana 580 m2 usytuowana w Pruszkowie (Żbików). Spokojna, dobrze skomunikowana okolica.* MPZP zabudowa jednorodzinna* Media przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja* W pobliżu sklepy, szkoła, kościół, komunikacja miejskaIdea...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

490 000 PLN

-
-
580 m2
-
15872263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27488907 15872263 PRUSZKÓW-UL MARII SKŁODOWSKIE -CURIE.-OGRODY PIASTOWSKIE. Na pograniczu Pruszkowa i Piastowa na zamkniętym ,monitorowanym osiedlu z bezpiecznym zamkniętym placem zabaw dla dzieci znajduje się lokal 89 m2 usytuowany na t...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 245 000 PLN (13 989 zł/m2)

4
2
89 m2
2008
15877042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27561816 15877042 Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie PruszkówSzukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak, żeby naprawdę dobrze się w nim żyło bez kompromisów i przypa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

568 000 PLN (14 947 zł/m2)

2
-
38 m2
1978
15856540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27092718 15856540 Dobrze zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,69 m², zlokalizowane blisko centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania i świetnie doświetlone, a z okien roztacza się otwarty widok na panoramę miasta or...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

3
1
61 m2
2018
15845501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 26861689 15845501 Sprzedajemy 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną zamykaną kuchnią.W skład mieszkania wchodzi: - Salon z wyjściem na balkon- Sypialnia- Łazienka- WC- Kuchnia oddzielna- Korytarz z szafamiMieszkanie w budynku z windą.Oddzielna łazienka i wc.Do mieszkania ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
1977
15821784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysoki lokal w nowoczesnym apartamentowcu | garaż 26596069 15821784 Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 49 m², usytuowany na parterze nowoczesnego budynku w dynamicznie rozwijającej się części Pruszkowa. Lokal znajduje się nieopodal wejścia do galerii handlowej Nowa Stacja.Charakterystyka lokalu:✔ Powie...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

464 900 PLN (9 488 zł/m2)

11
-
49 m2
-
15851816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27020870 15851816 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNieruchomość produkcyjno - magazynowa z częścią biurową w Pruszkowie bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich (80m od głównej drogi) za Regułami w Warszawie. Oferujemy na sprzedaż samodzielny budynek produkcyj...

Pruszków (Pruszków) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

6 900 000 PLN (6 654 zł/m2)

12
-
1037 m2
-
15745919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlano - mieszkaniowa 25065683 15745919 Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5.Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu. Dojazd do działki odbywa się drogą asfaltową, co gwarantuje komfort i ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

700 000 PLN

-
-
1759 m2
-
15888423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27814057 15888423 Działka inwestycyjna 1508 m² z dużym potencjałem komercyjnym i elastycznym przeznaczeniemDziałka płaska, ogrodzona i niezabudowana, o regularnym kształcie (ok. 23,5 71m i  58 26 m), z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej.Dużym atutem jest poło...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 799 000 PLN (1 193 zł/m2)

-
-
1508 m2
-