• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 168

15830087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie 33 m2 26662966 15830087 Oferta sprzedaży obniżona. Domofon, miejsce postojowe na terenie podwórka. Brama wjazdowa zamykana na pilota. Dobra komunikacja miejska, sklepy osiedlowe, szkoła podstawowa i liceum, Park Planty, Stadion „BRONI “, blisko Centrum handlowe ( Lidl, Med...

Radom (Młodzianów), ul. Młodzianowska

249 000 PLN (7 545 zł/m2)

1
1
33 m2
1959
15121073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10294773 15121073 Radom, biurowiec, 2514,20 m2, sprzedam, 1 850 000 zł. Na sprzedaż duży budynek biurowy z parkingiem w Radomiu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4147 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się: budynek biurowy o powierzch...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 850 000 PLN (766 zł/m2)

12
1
2415 m2
-
15834343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26952249 15834343 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Czereśniowej.Charakteryzuje się regularnym kształtem i wymiarami ok. 13 x 46m. Warto rozważać działkę pod kątem działalności niewymagającej wpasowania się w warunki zabudowy wymagające d...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

120 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
610 m2
-
15671259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23669094 15671259 Do sprzedania KAMIENICA usytuowana w centrum Radomia, przy ul. Moniuszki (!). Całkowita powierzchnia budynku: 764m 2 . Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie powierzchnia 8 lokali wyno...

Radom (Śródmieście), Stanisława Moniuszki

2 600 000 PLN (3 403 zł/m2)

-
1
764 m2
-
15709829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24365808 15709829 Do sprzedania cała kamienica usytuowana w samym centrum Radomia. Budynek posiada cztery kondygnacje, w skład których wchodzą: lokal użytkowy i 7 mieszkań. Łącznie powierzchnia 8 lokali wynosi 563m (39,12m, 76,65m, 50,07m, 98,64m, 71,54m,...

Radom (Śródmieście), Stanisława Moniuszki

2 600 000 PLN (3 408 zł/m2)

1
-
763 m2
-
15801399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26240956 15801399 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,95 m² zlokalizowane w Radomiu, na Osiedlu XV-lecia przy ulicy 11 Listopada. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze i oferuje zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta. To idealna propozyc...

Radom (Os. xv-lecia) (Mazowieckie, gm. Radom)

285 000 PLN (5 377 zł/m2)

3
1
53 m2
1970
14525689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka o dużym potencjale inwestycyjnym 5450 14525689 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 3155,0m2 przy obwodnicy miejskiej NS na skrzyżowaniu z ulicą prowadzącą do dużej inwestycji miejskiej jaką jest lotnisko na Sadkowie.Jednocześnie jest to bardzo uczęszc...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

631 000 PLN

-
-
3155 m2
-
10631360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane. 4433 10631360 UWAGA !!!NA  sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE  przy ulicy Marglowej o powierzchniach 1170 m2 - 4 szt,plus 1szt. o pow.-1179 m2.Energia , woda ,kanalizacja będzie w  drodze bezpośrednio przylegającej  do działki.W trakcie realizacji.Wymiary działek - szerok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

175 500 PLN

-
-
1170 m2
-
13572157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom weselny w doskonałej lokalizacji! 4843 13572157 WILSONS NIERUCHOMOŚĆI KOMERCYJNE Do sprzedania funkcjonujący, w pełni wyposażony DOM WESELNY O POWIERZCHNI 900 M2 z dwoma salami po 150 osób z bazą klientów.Na parterze znajduje się również profesjonalnie i nowocześnie wyposażona kuchnia z niezbędnym...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 900 000 PLN (1 345 zł/m2)

11
-
2900 m2
-
15136902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowa kamienica w samym centrum 10694326 15136902 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMKERCYJNE Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji.W całym obiekcie, na dwóch kondygnacjach znajduje się 15 mieszkań o pow.od 18-64 m2.,plu...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 011 950 PLN (5 003 zł/m2)

11
-
602 m2
-
15790113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25952940 15790113 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w sercu Radomia, w dzielnicy Glinice. To przestronne, 30-metrowe lokum usytuowane jest na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku, co zapewnia komfort i intymność.Mieszkanie oferuje...

Radom (Glinice) (Mazowieckie, gm. Radom)

220 000 PLN (7 333 zł/m2)

2
-
30 m2
1930
15889666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27856720 15889666 PRONAR Spółka z o.o. w Radomiu oferuje do sprzedaży za cenę 3 950 000 zł brutto dwie nieruchomości gruntowe z prawem użytkowania wieczystego o łącznej powierzchni 1 889 m² zabudowane budynkiem przemysłowo-biurowym stanowiącym odrębny od gruntu przedm...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 950 000 PLN (4 877 zł/m2)

1
-
810 m2
-