• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 168

15888969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27835577 15888969 Szukasz dużego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy przestrzeń, atrakcyjną lokalizację i solidne podstawy techniczne.Dom położony jest w świetnie skomunikowanej części Radomia blisko centrum miasta, a jedno...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

850 000 PLN (4 028 zł/m2)

6
2
211 m2
1980
15886289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751543 15886289 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 586 m². Nieruchomość składa się z 3 poziomów, co zapewnia wygodny podział strefy dziennej, prywatnej oraz gospodarczej.Dom us...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

570 000 PLN (5 135 zł/m2)

5
2
111 m2
1981
15016630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2 6952312 15016630 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania, nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2. Położona między ulicami Puszczańską i Warszawską. Dojazd z obydwu stron. Od strony ulicy Puszczańskiej usytuowany jest murowany dom o pow. użytkowej 136 ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 500 000 PLN

-
-
3198 m2
-
11349735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1,534ha blisko E7 4472 11349735 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka INWESTYCYJNA w Radomiu przy ulicy Mieszka I o powierzchni 15 534 m kw.  Prestiżowa lokalizacja, w pobliżu drogi wylotowej E7 na Radom - Warszawa (1400 m).  Do centrum: 8 minut...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 330 100 PLN

-
-
15534 m2
-
10631125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokal w centrum 4410 10631125 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania lokal w centrum Radomia o powierzchni 168,84 m2, z przeznaczeniem na każdy rodzaj działalności; biura,handel,usługi,gabinety medyczne,kancelarie adwokackie i  itp. Lokal wyposażony jest w rolety antywłam...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 097 460 PLN (6 533 zł/m2)

6
-
168 m2
-
14829785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do kupienia,super lokal w centrum. 6738 14829785 UWAGA !!!Do kupienia lokal jako  SUPER INWESTYCJA!!!!Lokal w tym momencie jest wynajęty ,wynajem długo terminowy , na okres pięciu lat z możliwością przedłużenia, przynoszący dochód w wysokości  5 900,0zł brutto-miesięcznie.Do kupienia super lokal  w...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

967 680 PLN (6 451 zł/m2)

4
-
150 m2
-
10631317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt sprzedaż. 4458 10631317 UWAGA !!! do sprzedania całe drugie piętro o pow.300 m2 w pięknym nowym obiekcie.W skład tej powierzchni wchodzą lokale biurowe,wykończone częściowo wynajęte w ilości 10 szt.o powierzchni od 47 m2 do 17m2.Do dyspozycji wszystkich pomieszczeń na tej k...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 549 800 PLN (5 166 zł/m2)

10
-
300 m2
2015
10631124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w super lokalizacji. 4404 10631124 Do sprzedania działka w Super Lokalizacji jako działka inwestycyjna.Znajduje się przy trasie wylotowej z Radomia w kierunku Warszawy. Bezpośrednio przy głównej ulicy.Działka szerokością przylega bezpośrednio do trasy E-7 która ma pow.12 000,0 m2 i ta...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

6 750 000 PLN

-
-
15000 m2
-
15098894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania piękny dochodowy obiekt handlowo us 9782142 15098894 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania  DOCHODOWY  OBIEKT-  handlowo usługowo - biurowy  w super lokalizacji o pow .całkowitej- 1 500, 0m2 .Budynek dwu kondygnacyjny, podpiwniczony.Na parterze znajdują się  4 lokale usługowe o pow -. 999,02m2...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

7 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
-
1500 m2
2015
10631175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna w super lokalizacji. 4405 10631175 Działka budowlana o pow. 3,57 ha. Teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowo-usługowe. Objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Radomia. Osiedle Dzierzków. Działka położona w b.dobrej lokalizacji.Woda, światło, gaz, dwa wp...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

17 850 000 PLN

-
-
35700 m2
-
10631655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super działka pod inwestycję. 4392 10631655 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNENa sprzedaż działka budowlana  o powierzchni 2140m2, ogrodzona wraz z dwoma budynki o powierzchni 273m2 i 190m2. Działka znajduje się w samym centrum Radomia, w otoczeniu handlowo - usługowym. Świetne miejsce na inwest...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 500 000 PLN

-
-
2148 m2
-
11577810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny budynek usługowo-mieszkalny 441 m2 4499 11577810 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny o łącznej powierzchni 441 m2 na działce 400 m2 naprzeciwko Teatru w ścisłym centrum miasta w pobliżu Galerii Słonecznej. Budynek składa się z lokalu handlowo-usługowego mieszczącego się na parterze z wejściem ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 800 000 PLN (4 082 zł/m2)

4
-
441 m2
1986