• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Raszyn

Znalezionych ofert: 40

11756337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81218 11756337 Piękny, luksusowy dom w idealnej lokalizacji! 2 min autem do Al. Krakowskiej! Dom w wymarzonej lokalizacji dla osób pracujących w Warszawie. Samochodem zaledwie 2 min do Al. Krakowskiej. Dla osób preferujących komunikację miejską przystanek znajduje ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 470 000 PLN (6 500 zł/m2)

12
4
380 m2
1979
15848708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947120 15848708 Nowoczesny dom z garażem 120 mkw Dawidy Bankowe – tuż przy granicy Warszawy Bez PCC Na sprzedaż funkcjonalny, skrajny segment w kameralnej inwestycji w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn), zaledwie kilka minut od granicy Warszawy. To i...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 300 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
1
120 m2
2026
15896727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988083 15896727 Na sprzedaż działka budowlana położona w bardzo dogodnej lokalizacji w Raszynie – zaledwie 25 minut jazdy do centrum Warszawy.Nieruchomość znajduje się w pobliżu Alei Krakowskiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy, co zapewnia szybki i wygodny dojaz...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

819 900 PLN

-
-
1348 m2
-
15896713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27986452 15896713 Na sprzedaż działka budowlana położona w bardzo dogodnej lokalizacji w Raszynie – zaledwie 25 minut jazdy do centrum Warszawy.Nieruchomość znajduje się w pobliżu Alei Krakowskiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy, co zapewnia szybki i wygodny dojaz...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

699 900 PLN

-
-
1150 m2
-
15896714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27986447 15896714 Na sprzedaż działka budowlana położona w bardzo dogodnej lokalizacji w Raszynie – zaledwie 25 minut jazdy do centrum Warszawy.Nieruchomość znajduje się w pobliżu Alei Krakowskiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy, co zapewnia szybki i wygodny dojaz...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

689 900 PLN

-
-
1140 m2
-
15896715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27986453 15896715 Na sprzedaż działka budowlana położona w bardzo dogodnej lokalizacji w Raszynie – zaledwie 25 minut jazdy do centrum Warszawy.Nieruchomość znajduje się w pobliżu Alei Krakowskiej oraz Południowej Obwodnicy Warszawy, co zapewnia szybki i wygodny dojaz...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

729 900 PLN

-
-
1200 m2
-
13631832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1937096 13631832 Wysokiej klasy dom dla dużej rodziny lub wymagającego biznesmena w doskonałym punkcie komunikacyjnym Do sprzedania wspaniały dom o powierzchni 730m2 zbudowany i wykończony najwyższej klasy materiałami. Nieruchmość bardzo zadbana, ogólny stan bardzo d...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

5 000 000 PLN (6 849 zł/m2)

5
3
730 m2
1996
15683370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23893235 15683370 UWAGA !!!kolejna 8 lokali będzie do odbioru na przełomie marca i kwietnia 2026 Wyposażenie budynkówNowo budowane osiedle to 17 budynków dwulokalowych oraz 1 jednolokalowy, łącznie 35 bezczynszowych lokali mieszkalnych. Przestronne lokale o powierzch...

Raszyn (Falenty nowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 050 000 PLN (8 824 zł/m2)

4
1
119 m2
2025
15574234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21624573 15574234 UWAGA !!! Kolejne wolne lokale będą oddane na przełomie marzec kwiecień 2026 Wyposażenie budynkówNowo budowane osiedle to 17 budynków dwulokalowych oraz 1 jednolokalowy, łącznie 35 bezczynszowych lokali mieszkalnych. Przestronne lokale o powierzchni...

Raszyn (Falenty nowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 050 000 PLN (8 824 zł/m2)

4
1
119 m2
2025
15848706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26947118 15848706 Nowoczesny dom z garażem 120 mkw Dawidy Bankowe – tuż przy granicy Warszawy Bez PCCNa sprzedaż funkcjonalny, środkowy segment w kameralnej inwestycji w Dawidach Bankowych (gm. Raszyn), zaledwie kilka minut od granicy Warszawy. To idealna ...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 225 000 PLN (10 208 zł/m2)

4
1
120 m2
2026
15428771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18362483 15428771 Na sprzedaż d o m w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 116,67m2 (całkowitej ok. 170 m2) , na zlokalizowany w miejscowości Raszyn, powiat Pruszkowski. Dodatkowo z tyłu działki znajduje się drugi, niezależny 2-piętrowy dom mieszk...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 300 000 PLN (4 037 zł/m2)

4
3
322 m2
2007
15886791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27766907 15886791 Dom 140 m + drugi budynek 41 m możliwość 3 mieszkań Rybie k. WarszawyNa sprzedaż funkcjonalna i wszechstronna nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w spokojnej miejscowości Rybie (gmina Raszyn), z szybkim dojazdem do Warszawy.To ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 590 000 PLN (7 227 zł/m2)

6
3
220 m2
2000