• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Raszyn

Znalezionych ofert: 40

14829527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 43269 14829527 Do sprzedania działka o powierzchni 1367 m2 położona w Raszynie. Działka z przeznaczeniem na funkcje obiektów użyteczności publicznej z towarzyszeniem zieleni, oznaczona symbolem UZP np. na przedszkole, szkołę, restaurację, bank, kino itp. Bezpośr...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

735 000 PLN

-
-
1367 m2
-
15840800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26785595 15840800 ??DOM W ZIELENI 133,34 mkw 5 POKOI OGRÓD + GARAŻ STANDARD PREMIUM?? PRZEMYŚLANA ARCHITEKTURA, KTÓRA PRACUJE NA CODZIENNY KOMFORTDom o powierzchni 133,34 mkw, zaprojektowany w sposób, który od lat wiem, że najlepiej się sprze...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 200 000 PLN (16 541 zł/m2)

5
3
133 m2
2026
14998782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6527620 14998782 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerW imieniu naszego klienta oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Dawidy Bankowe, gmina Raszyn, powiat pruszkowski. Działki 5341 ma 1100m2, zlokalizowana jest między ul. Miklaszewskiego i D...

Raszyn (Dawidy bankowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

890 000 PLN (809 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15841185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26788251 15841185 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 111,51 mkw., powierzchni użytkowej 105,49 mkw. zlokalizowany w malowniczej miejscowości Słomin.Ten dwukondygnacyjny dom oferuje przestronne i funkcjo...

Raszyn (Słomin) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 053 769 PLN (9 493 zł/m2)

5
3
111 m2
2026
15864776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27272735 15864776 Do sprzedania dom wolnostojący w Raszynie  o powierzchni całkowitej 220 m2 wybudowany w 1988 r. Działka 680 m. Dom podpiwniczony  o zróżnicowanej liczbie kondygnacji 2-3.Największy atut to przepiękna, spokojna i zielona okolica z widokiem na Staw Puc...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 199 000 PLN (8 976 zł/m2)

10
3
245 m2
1988
15763918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25435128 15763918 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w cichej i zielonej okolicy Falent Nowych. Zlokalizowana zaledwie 300m od rezerwatu przyrody, 20 minut od lotniska i 30 minut o...

Raszyn (Falenty nowe) (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 250 000 PLN (7 500 zł/m2)

8
-
300 m2
1999
15704466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24265590 15704466 Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą nieruchomością do kontaktu w celu umówienia wizyty i osobistego zapoznania się z terenem oraz jego potencjałem. Nie przegap okazji na zakup działki w atrakcyjnej lokalizacji, która może stać się po...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 200 000 PLN (973 zł/m2)

-
-
1233 m2
-
15849255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26962454 15849255 Przestronny segment 142,81 m z garażem w otoczeniu zieleni bezpośrednio przy rezerwacie przyrody w RaszynNa sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej (2,5 kondygnacji) z oddzielnym wejściem oraz przyległym garażem.Nieruchomość st...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 290 000 PLN (9 085 zł/m2)

5
3
142 m2
2000
15270890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14350409 15270890 Połowa bliźniaka o powierzchni około 200 m w Raszynie, zbudowany z cegły w 1994 roku na działce o powierzchni 435 m. Wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, z klepką dębową i bukową na podłogach oraz schodami z drewna dębowego.Na parterze znajdu...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

2 500 000 PLN (12 500 zł/m2)

6
3
200 m2
1994
15795138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26090304 15795138 Zarezerwowane do 09.02.2026r Dom do kapitalnego remontu, zwłaszcza w zakresie hydrauliki i ogólnej konserwacji. Obecnie na parterze 2 pokoje+kuchnia+ łazienka z wc + holl+łapacz Kilka lat temu został wymieniony piec gazowy i do niego nowy komin, ...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 450 000 PLN (18 125 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15464842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19144963 15464842 Na sprzedaż: nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej 134 m Raszyn Nowe GrocholiceNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 134 m, usytuowany na starannie zagospodarowanej działce o powi...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 309 000 PLN (9 769 zł/m2)

4
2
134 m2
2024
15464846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19144960 15464846 Nowoczesny, energooszczędny dom bliźniaczy 160 m Raszyn, Nowe GrocholiceNa sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 160 m, zaprojektowany z myślą o wygodnym życiu rodzinnym, niskich kosztach eksploatacji oraz wysokim...

Raszyn (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 435 000 PLN (8 969 zł/m2)

5
3
160 m2
2024