• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 164

15887180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27779271 15887180 Na sprzedaż działka komercyjna pod inwestycję, Słupsk, ul. Sportowa, 1.680.000 ,- PLN Link do filmu: https:youtu.beiQYcB4Uwwls Na sprzedaż działka komercyjna pod inwestycję zabudowana 5 budynkami wolnostojącymi do remontu lub rozbiórki umiesz...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 680 000 PLN

-
-
3020 m2
-
15457903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19013274 15457903 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 4 piętro , Słupsk, ul. Piotra Skargi, 365.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,07 m2 posadowione na IV piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Piotra Skargi w Centrum Miasta ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

365 000 PLN (6 186 zł/m2)

2
1
59 m2
1999
15447036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18766241 15447036 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 1 piętro , Słupsk, Centrum, ul. Wolności, 428.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 64,96 m2 posadowione na I piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Wolności w Centru...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

428 000 PLN (6 688 zł/m2)

3
1
64 m2
1939
15419339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18121255 15419339 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 2 piętro , Słupsk, ul. Długa, 285.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,75 m2 posadowione na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Długiej w Centrum Miasta Słupsk. Lokali...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (5 089 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15890150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873343 15890150 Na sprzedaż mieszkanie w sercu Słupska - ul. Podgórna 52,50 m² Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z potencjałem aranżacyjnym? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż 2-pokojowe miesz...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

259 000 PLN (4 981 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15558446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 21234364 15558446 ELEGANCKI DOM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 247,1M2 W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ z INSTALACJĄ FOTOWOLTAICZNĄ - SŁUPSK, UL. NORWIDA, OSIEDLE NIEPODLEGŁOŚCI! Jeśli marzysz o wyjątkowym domu w doskonałej lokalizacji, mamy dla Ciebie idealną propozyc...

Słupsk (Niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

9 990 000 PLN (40 445 zł/m2)

4
-
247 m2
1990
15409232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17896427 15409232 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną na obrzeżach Słupska.Teren w większości płaski. Powierzchnia działki wynosi ok 4,5haKlasyfikacja gruntu dla całej działki: N-nieużytki (częściowo zalesione).Zjazd na...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

10 387 898 PLN (229 zł/m2)

-
-
45300 m2
-
15886370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27755937 15886370 NA SPRZEDAŻ Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem ul. Klonowa, Słupsk Na sprzedaż wyjątkowy, słoneczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 97,14 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Słupska - ...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

869 000 PLN (8 959 zł/m2)

4
-
97 m2
-
13889061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2195705 13889061 WYJĄTKOWA OFERTA - TURBINY WODNE WRAZ Z ZABUDOWANIAMI I GRUNTEM W CENTRUM SŁUPSKA !!! Bardzo atrakcyjna nieruchomość gruntowa w postaci Wyspy Młyńskiej wraz z zabudowaniami takimi jak młyn, magazyny, budynki handlowo usługowe. Olbrzymia powierzchnia...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

12 300 000 PLN (698 zł/m2)

-
-
17628 m2
-
15873121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512478 15873121 MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM W CENTRUM SŁUPSKA SPÓŁDZIELCZE- WŁASNOŚCIOWE BEZ ZGODY MSWiA DLA CUDZOZIEMCÓW Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 55,96 m2, z...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

450 000 PLN (8 182 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15856763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27106012 15856763 Trzy pokoje na Zatorzu - do własnej aranżacja w świetnej cenie! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie oferuje przestrzeń dla całej rodziny? Chcesz urządzić wnętrze dokładnie tak, jak sobie wym...

Słupsk (Zatorze) (Pomorskie, gm. Słupsk)

269 000 PLN (6 114 zł/m2)

3
-
44 m2
1966
15882514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27666587 15882514 W YJĄTKOWA PROPOZYCJA DLA OSÓB CENIĄCYCH ELEGANCKIE I PRESTIŻOWE STANDARDY WYKOŃCZENIA ZAARANŻOWANE Z ZACHOWANIEM TRENDÓW NOWOCZESNEGO DESIGNE Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzeda...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 499 000 PLN (6 814 zł/m2)

5
1
220 m2
2021