• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 164

15879126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27608270 15879126 Proponujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni całkowitej 65,47 m2 przy ulicy Lelewela w Słupsku! Lokal mieszkalny znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko wszystkich niezbędnych punktów usł...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

320 000 PLN (6 275 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15858286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27142629 15858286 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Nowe Miasto, ul. Dywizjonu 303 w Słupsku prywatny parking i komórka lokatorska Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 48,28 m²...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15887708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27791645 15887708 NA SPRZEDAŻ 4 -pokojowy dom z ogrodem, tarasem, balkonem, garażem i piwnicą Świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany 4 -pokojowy dom o powierzchni 102,75 m², usytuowany na działce o powierzchni 286 m². To i...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 049 000 PLN (10 284 zł/m2)

4
-
102 m2
-
15871047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27452700 15871047 Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 82,67 m2 w kamienicy w ścisłym centrum Słupska przy ulicy Anny Łajming. Lokal zadbany, przestronny o powierzchni 82,67 m2. Skła...

Słupsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Słupsk)

249 900 PLN (3 048 zł/m2)

2
-
82 m2
1907
15827606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26592833 15827606 WYJĄTKOWE DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE W NOWOCZESNYM STYLU OSIEDLE ZAMKNIĘTE TOP LOKALIZACJA Biuro Nieruchomości Delta w Słupsku oferuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie , położone w nowoczesnym budynku z 2017 roku , na t...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

650 000 PLN (6 633 zł/m2)

5
-
98 m2
2017
15741978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji! 24982401 15741978 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atrakcyjne mieszkanie w dobrej lokalizacji, klatka schodowa świeżo po remoncie generalnym:ATUTYBardzo dobra lokalizacja.Zadbane i ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (6 786 zł/m2)

2
-
42 m2
1950
15667722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23608941 15667722 Sprzedaję Mieszkanie w nowym budownictwie w urokliwej części Słupska gdzie niewątpliwym walorem lokalizacji jest bliskość do przepływającej rzeki Słupia i Parku ze Stawkiem Łabędzim. Wokół lokalizacji liczne punkty usługowo-handlowe. Komunikacja podm...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

400 000 PLN (8 511 zł/m2)

2
1
47 m2
2013
15807675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26376651 15807675 WYJĄTKOWY, SOLIDNY DOM Z 2004 ROKU PRESTIŻOWE OS. SŁOWIŃSKIE 293,44 m² POW. UŻYTKOWEJ PODPIWNICZONY GARAŻ KOMINEK PODŁOGÓWKA DRZWI HS PODDASZE UŻYTKOWE MOŻLIWOŚĆ 2 MIESZKAŃ Na sprzedaż ko...

Słupsk (Słupsk) (Pomorskie, gm. Słupsk)

965 000 PLN (3 294 zł/m2)

5
-
293 m2
2004
15888419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27813393 15888419 Dwupoziomowe mieszkanie 60,08 m² przy ul. Nad Śluzami w Słupsku Na sprzedaż oferujemy klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie położone na 2. piętrze budynku przy ul. Nad Śluzami w Słupsku. To propozycja dla os&oacut...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

409 000 PLN (6 817 zł/m2)

4
-
60 m2
1924
15871937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27480738 15871937 Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Nowowiejskiej - Twoja oaza spokoju Szukasz przestrzeni, która daje poczucie domu jednorodzinnego w sercu miasta? Na sprzedaż oferuje...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

589 000 PLN (4 828 zł/m2)

4
-
122 m2
1991
15852621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27037115 15852621 Tylko u Nas !!! Rodzinny dom z potencjałem i dużym ogrodem - Słupsk, ul. Krzywa Szukasz domu, który zapewni Twojej rodzinie przestrzeń, prywatność i własny kawałek zieleni? Ta oferta m...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

760 000 PLN (5 067 zł/m2)

4
2
150 m2
1980
15887833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27795442 15887833 Mieszkanie na sprzedaż - Słupsk, ul. Zygmunta Augusta Osiedle Zatorze Spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 46,40 m² , położone na 4. piętrze budynku z 1969 rok...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

359 000 PLN (7 804 zł/m2)

3
-
46 m2
1969