• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 96

15892442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898771 15892442 Wyjątkowy, luksusowy apartament 96,19 m² w Siedlcach! Standard Premium!Na sprzedaż przestronny, niezwykle funkcjonalny i wykończony z dbałością o każdy detal apartament o powierzchni 96,19 m² znajdujący się w Siedlcach przy ul. Rakowieckiej.Nieruchom...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 246 000 PLN (12 979 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15867767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27351644 15867767 Ekskluzywny dom w zielonej części Siedlec - idealna propozycja dla osób, które szukają ciszy i natury, ale nie chcą rezygnować z komfortu miasta!Przestronny, nowoczesny segment środkowy o pow. użytkowej 118,62m2.Znajduje się na działce o wielkości 28...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 419 000 PLN (12 025 zł/m2)

5
2
118 m2
2025
15895236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27961037 15895236 Lokal usługowy 101 m² na sprzedaż Siedlce, ul. Poznańska Doskonała inwestycjaSzukasz idealnego miejsca na własny biznes lub bezpiecznej lokaty kapitału z gwarancją płynnego najmu? Na sprzedaż trafia przestronny, świetnie zlokalizowany lokal użytkow...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

749 000 PLN (7 416 zł/m2)

2
1
101 m2
1986
15884024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692052 15884024 Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3 niezależnych pokoi (salon + 2 sypialnie), oddzielnej widnej kuchn...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

470 000 PLN (10 217 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15815657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26625301 15815657 Jeśli szukasz miejsca, w którym zbudujesz dom dla swojej rodziny i zyskasz przestrzeń, prywatność oraz komfort życia – ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż atrakcyjne  działki budowlane położone zaledwie 7 km od Siedlec...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

240 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
963 m2
-
15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15894839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949679 15894839 Na sprzedaż mieszkanie 60 m² w Siedlcach, ul. Niepodległości Szukasz komfortowego, jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? To może być idealne miejsce dla Ciebie! Lokalizacja: Siedlce, ul. Niepodległości Cicha i spokojna okolica Przystanek autobuso...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

529 000 PLN (8 817 zł/m2)

3
1
60 m2
1994
15827052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633299 15827052 Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat dziewięćdziesiątych. Budynek jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

450 000 PLN (7 627 zł/m2)

3
1
59 m2
1996
15871685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27474027 15871685 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, znajdujące się na 3 piętrze, zlokalizowane w jednej z najlepszych części Siedlec.To idealna propozycja dla osób, które szukają standardu premium i chcą wprowadzić się do gotowego wnętrz...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

509 000 PLN (9 980 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15867841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27352763 15867841 Na sprzedaż nowoczesny środkowy segment gotowy do wprowadzenia, wykończony w wysokim standardzie premium!Szukasz domu, który łączy nowoczesny design, ciszę i zieleń, a jednocześnie jest w mieście?W takim razie ta nieruchomość została stworzony wła...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 696 000 PLN (11 085 zł/m2)

5
2
153 m2
2025
15827196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633307 15827196 Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Kilińskiego w samym centrum miasta! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego, pobudowanego w połowie lat siedemdziesiątych. Budynek jest po termomode...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

399 000 PLN (9 068 zł/m2)

2
1
44 m2
1971
15808284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26384177 15808284 Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siedlcach przy ul. Jaśminowej. Przestronny dom, zbudowany w 2000 roku, jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.Nieruchomość znajduje na działce o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 099 000 PLN (4 132 zł/m2)

7
4
266 m2
2000