• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 95

15888608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27818443 15888608 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze kamienicy przy ul. Floriańskiej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 400 000 PLN. To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych, ponieważ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

400 000 PLN (8 889 zł/m2)

2
1
45 m2
1930
15857576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27125501 15857576 Na sprzedaż wyjątkowy segment skrajny w Siedlcach - komfort i spokój w otoczeniu zieleni! Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, funkcjonalnego segmentu skrajnego zlokalizowanego w Siedlcach przy ul. Gajowej na zamkniętym...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 290 000 PLN (9 847 zł/m2)

5
2
131 m2
2023
15849485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969231 15849485 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada dwa piętra. W 2023 roku został przeprowa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

186 000 PLN (5 636 zł/m2)

3
1
33 m2
1930
15818461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633079 15818461 Na sprzedaż przestronne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 61,96 m2. Lokal położony jest w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta Siedlce. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku, który przeszedł termomodern...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

525 000 PLN (7 721 zł/m2)

3
1
68 m2
1992
15766581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25505949 15766581 Serdecznie polecam do zakupu mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.Budynek znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji miasta przy ul. Formińskiego w samym centrum.Na powierzchnię mieszkalną 48m...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

458 000 PLN (9 542 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15687488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23965476 15687488 Na sprzedaż duże, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 74m2.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, 3-piętrowego bloku z pustaka przy ul. Poznańskiej w Siedlcach.Mieszkanie charakteryzuje się idealnym rozkładem. Znajduje się w ni...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

536 000 PLN (7 243 zł/m2)

3
1
74 m2
1995
15519399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 20362734 15519399 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach - ul. Starowiejska.Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m², usytuowane na 4. i 5  piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w Siedlcach. Idealna propozycja dla rodzin oraz o...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

629 000 PLN (6 354 zł/m2)

6
2
99 m2
1999
15791157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25984949 15791157 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,38m2.Mieszkanie znajduje się w odnowionej kamienicy, pobudowanej z cegły w samym centrum miasta Siedlce przy ul. 10 Lutego. Budynek w 2020 roku został odrestaurowany i dzisiaj wyróżnia...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

480 000 PLN (8 276 zł/m2)

3
1
58 m2
1925
15617609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22546736 15617609 Polecam do zakupu nieruchomość usytuowaną na drugim piętrze, poddaszu w kamienicy w ścisłym centrum miasta przy ulicy Jana Kilińskiego. Na powierzchnię mieszkalną składają się : dwa pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój oraz duże poddasze, które...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

290 000 PLN (5 918 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15624146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22692082 15624146 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie w Siedlcach przy ul. Formińskiego Marzysz o własnym kącie, który będziesz mógł urządzić według własnych upodobań? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie! Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni, które zaspokoi...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

499 000 PLN (6 931 zł/m2)

4
1
72 m2
1986
15884024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27692052 15884024 Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3 niezależnych pokoi (salon + 2 sypialnie), oddzielnej widnej kuchn...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

470 000 PLN (10 217 zł/m2)

3
1
46 m2
1972
15770566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25555318 15770566 Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec! Lokalizacja: Siedlce, centrum miasta Powierzchnia: 44,6 m² Piętro: 4 z 4 Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w doskonałej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełnym komfortem? Ta oferta j...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

379 000 PLN (8 239 zł/m2)

3
1
46 m2
1980