• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Siedlce

Znalezionych ofert: 96

15866397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320658 15866397 Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m², zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Piaskowej w Siedlcach. Cena nieruchomości wynosi 550 264 PLN, co sprawia, że jest to atrakcyjna oferta zarówno dl...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

550 264 PLN (10 582 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15722630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24622017 15722630 Nowoczesna Willa Miejska w sercu Siedlec Twoje wymarzone miejsce do życia!Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiej, komfortowej i starannie zaprojektowanej willi, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Usytu...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 300 000 PLN (10 317 zł/m2)

4
1
126 m2
2024
15866404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320716 15866404 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 69,07 m², położone na pierwszym piętrze budynku przy ul. Piaskowej w Siedlcach.  Budynek, w którym znajduje się nieruchomość, zostanie oddany do użytku w sierpniuwrześniu 2026 roku, co pozwala na swobod...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

635 444 PLN (9 209 zł/m2)

3
1
69 m2
2026
15866402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320713 15866402 Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,91 m², zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Piaskowej w Siedlcach. Cena nieruchomości jest atrakcyjna, a typ mieszkania zachwyci zarówno osoby poszukujące wł...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

560 846 PLN (10 786 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15866395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320656 15866395 Przedstawiamy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,6 m², usytuowane na parterze  budynku przy ul. Piaskowej, w bliskim sąsiedztwie centrum Siedlec. To idealna propozycja zarówno dla osób ceniących komfort codziennego życia, jak i inwes...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

541 780 PLN (10 419 zł/m2)

2
1
52 m2
2026
15856549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27092710 15856549 Na sprzedaż przestronne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m² i cenie 475 000 PLN, położone w Siedlcach przy ul. Żytniej. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy cenią sobie komfortowy układ pomieszczeń w doskonale skomunikowanej części...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

475 000 PLN (7 917 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15692555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24047706 15692555 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 64,9 m², usytuowanego na wysokim parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku w Siedlcach, na ulicy Maczka. Czynsz 720 zł miesięcznie dla 2 osób, z dodatko...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

633 000 PLN (9 891 zł/m2)

4
1
64 m2
2017
15116296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10191118 15116296 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości! Cena netto 2.934.000 złotych + podatek VAT(23%) = 3.608.820 złotych brutto. Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej obiektami. Nieruchomość składa się z: - Prawa własno...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 934 000 PLN

-
-
3458 m2
-
15116297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 10191114 15116297 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości! Cena netto 2.934.000 złotych + podatek VAT(23%) = 3.608.820 złotych brutto. Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej obiektami. Nieruchomość składa się z: - Prawa własnośc...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 934 000 PLN (2 389 zł/m2)

11
-
1228 m2
2002
15539539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20814528 15539539 Na sprzedaż działka inwestycyjna przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod działalność usługowąNieruchomość ta oferuje nie tylko przestronność i dogodną lokalizację, ale również doskonały dostęp do infrastruktury komunalne...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

599 000 PLN (530 zł/m2)

-
-
1131 m2
-
15865415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27299680 15865415 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Siedlcach, ul. Chrobrego lokalizacja, która naprawdę robi różnicę! Topowa okolica wszystko pod ręką: sklepy, usługi, szkoły, a do tego świetna komunikacja. Liczne miejsca parkingowe pod blokiem koniec z probleme...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

679 000 PLN (11 317 zł/m2)

2
1
60 m2
1980
15884025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27692053 15884025 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Siedlce, ul. WyszyńskiegoZ przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,84 m², położone na wysokim parterze w zadbanym bloku z 2009 roku przy ul. Kardynała Stefa...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

695 000 PLN (10 072 zł/m2)

4
1
69 m2
2009