• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sopot

Znalezionych ofert: 132

15813037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysokie skosy - dodatkowe 20m2 po podłodze 26553779 15813037 Klimatyczne mieszkanie przy Monte Cassino - serce Dolnego SopotuNa sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m² (dodatkowe 20m² dają skosy oraz antresola, łącznie około 60m² powierzchni mieszkalnej), położone w jednej z na...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

998 000 PLN (24 950 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15857051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne dwa pokoje przy samym lesie 27112114 15857051 Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej zielonych części Sopotu - na granicy Kamiennego Potoku i Górnego Sopotu. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. To idealna propozycja zarówno dla os...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

549 000 PLN (14 838 zł/m2)

2
1
37 m2
1963
15890421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy apartament tuż przy plaży w Sopocie 27877144 15890421 Wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium w samym sercu Sopotu to propozycja dla osób ceniących komfort oraz wysoką jakość wykończenia.  Eleganckie wnętrza, stworzone z dbałością o detale tworzą spójną i funkcjonalną przestrzeń do życia. Przestronna st...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 799 000 PLN (33 315 zł/m2)

2
1
54 m2
2010
15891170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Monciak – lokal dla twojego biznesu 27890598 15891170 Lokal użytkowy o powierzchni 9,72 m², położony w samym centrum Sopotu przy ul. Bohaterów Monte Cassino - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych ulic w Trójmieście.Miejsce parkingowe na parkingu wewnętrznym na tyłach budynku,Lokal znajduje ...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

199 000 PLN (22 111 zł/m2)

1
-
9 m2
1960
15703335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot 2 pokoje- bardzo blisko morza i centrum 24248349 15703335 Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m². Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej, pięciokondygnacyjnej kamienicy. Budynek przeszedł gruntowną modernizację — elewacja została ocieplona i odnowiona...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 499 000 PLN (28 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1980
15812629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Kamienny Potok, parter, oddzielna kuchnia 26540694 15812629 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Mieszkanie w Sopocie na parterze będące doskonałą lokatą kapitału - do zamieszkania lub wynajmowania.ATUTY:lokalizacja: pod lasem, blisko morza i centrum Sopotuelastyczny...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

740 000 PLN (14 510 zł/m2)

3
1
51 m2
1966
15887808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje/taras z widokiem/spa/hala garażowa/Sopot 27795275 15887808 Unikalna, kameralna inwestycja położona w Sopocie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, składająca się z 6 budynków z niską 3 piętrową zabudową. Mieszkańcy mają do dyspozycji strefę wypoczynkową, saunę oraz fitness. Cała inwestycja wykończon...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 571 732 PLN (23 459 zł/m2)

3
1
67 m2
2024
15887805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z widokiem/Spa/hala garażowa/Sopot 27795274 15887805 Unikalna, kameralna inwestycja położona w Sopocie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, składająca się z 6 budynków z niską 3 piętrową zabudową. Mieszkańcy mają do dyspozycji strefę wypoczynkową, saunę oraz fitness. Cała inwestycja wykończon...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 679 795 PLN (25 843 zł/m2)

3
1
65 m2
2024
12387909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 724950 12387909 Wyjątkowy Apartament na sprzedaż w górnym Sopocie!Możliwość zamiany na mieszkanie w dobrej lokalizacji Torunia ok 70m2 z dopłatą.Przepiękne stylowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze, w trzyrodzinnej kamienicy, z pięknym widokiem na zieleń i l...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 950 000 PLN (19 082 zł/m2)

5
2
207 m2
1905
15625174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22714084 15625174 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Sopocie – 2 apartamenty gotowe pod wynajem, 600 m od plaży!Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na parterze w n...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 928 000 PLN (26 054 zł/m2)

3
2
74 m2
2013
15719583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24573121 15719583 Sopot Kamienny Potok 2 pokoje 51,06 m² + bonusowa przestrzeń po remoncie blisko SKM i lasuWEJŚCIE DO BUDYNKU PRZYSTOSOWANE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCHNa sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie po remoncie, położone na parterze czterop...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

740 000 PLN (14 510 zł/m2)

2
1
51 m2
1966
15664414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23551852 15664414 Luksusowy Apartament na Sprzedaż – Willa MariaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 131,4 m², położonego w prestiżowej inwestycji „Willa Maria” w Sopocie, przy ul. Haffnera. Jest to doskonała propozycja d...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

5 950 000 PLN (45 420 zł/m2)

3
1
131 m2
2008