• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sopot

Znalezionych ofert: 132

15264666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14185985 15264666 Sopot Dolny – Kamienica z historią, 300 m od plażyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX wieku, zlokalizowanej przy ul. 3 Maja w Sopocie Dolnym. Budynek usytuowany...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

990 000 PLN (15 968 zł/m2)

3
1
62 m2
1900
15885300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722390 15885300 Sopot Parkur 2 pokoje balkon hala garażowaNa sprzedaż jasny, dwustronny apartament o powierzchni 56,60 m², położony na II piętrze kameralnego budynku z windą na cenionym osiedlu Sopocki Parkur przy ul. Władysława Łokietka w Sopocie.Mieszkanie skła...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 500 000 PLN (26 786 zł/m2)

2
1
56 m2
2007
15404041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17778280 15404041 STYLOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W CENTRUM SOPOTUPiękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego.Mieszkanie o powierzchni 101,30 m2, położone na pierwszym piętrze, składające się z t...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 980 000 PLN (19 604 zł/m2)

3
1
101 m2
1915
15835273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26714218 15835273 Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie — 2 działki, dom do remontu, 950 m od plażyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dolnego Sopotu, w odległości zaledwie około 950 metrów spacerem od morza.Ofe...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

10 595 000 PLN (52 975 zł/m2)

6
2
200 m2
1960
15688296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23983104 15688296 Atrakcyjna Nieruchomość w Dolnym Sopocie — 2 działki, dom do remontu, 950 m od plażyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Dolnego Sopotu, w odległości zaledwie około 950 metrów spacerem od morza.Ofe...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

10 595 000 PLN (11 200 zł/m2)

-
-
946 m2
-
15840111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766633 15840111 Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze Sopot 8 piętro po remoncieNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Sopocie, położone w wieżowcu na 8 piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na morz...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 299 900 PLN (21 310 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15839100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26738585 15839100 OKAZJA !!! Atrakcyjna lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu i okazyjna cena !!Osiedle Marii Ludwiki to elegancki zespół apartamentowców z 2003 roku ,zamknięty , z zielonym dziedzińcem, z całodobową ochroną , w doskonałej lokalizacji Dolnego Sopotu - ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 200 000 PLN (21 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2003
15638445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23017200 15638445 Śliczna, kompaktowa kawalerka - przytulna, komfortowa, po kapitalnym remoncie ( nowe instalacje, podłogi, przearanżowane ściany, nowe sanitariaty, nowa stolarka drzwiowa i wyposażenie) ,położona na piątym piętrze budynku z windą. Budynek bez gazu, oc...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

460 000 PLN (27 059 zł/m2)

1
1
17 m2
1980
15711454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24402566 15711454 Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży!Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy spokojnej , jednokierunkowej uliczce Karlikowskiej, ca 450 m do plaży (6 ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 540 000 PLN (19 744 zł/m2)

3
1
78 m2
1906
15190732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12125635 15190732 Absolutny rarytas- unikalna oferta !!!. Najlepsza lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu , mniej niż minuta do plaży , nadmorskich ścieżek spacerowo - rowerowych i przystani rybackiej Magiczne miejsce - Plac Rybaków z zachowanym urokiem i klimatem zwa...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 900 000 PLN (37 121 zł/m2)

4
2
132 m2
1914
15890494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878456 15890494 *** SOPOT CENTRUM *** TARAS W KAMIENICY *** STAN DEWELOPERSKI PO GENERALNYM REMONCIE *** UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ *** LOKALIZACJA: Sopot, Aleja Niepodległości 756 – absolutnie topowa lokalizacja w samym centrum miasta. To jedna z tych nieruchomości, gd...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 390 000 PLN (14 242 zł/m2)

3
1
97.6 m2
1920
15757715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYJĄTKOWE MIESZKANIE W GÓRNYM SOPOCIE 25305527 15757715 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 130,4 m2, położone na drugim piętrze w klimatycznej, ceglanej kamienicy z 1907 roku. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ogromna przestrzeń,- idealna lokalizacja, Górny Sopot - ...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 999 990 PLN (23 077 zł/m2)

5
-
130 m2
1907