• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sopot Dolny

Znalezionych ofert: 33

15703335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot 2 pokoje- bardzo blisko morza i centrum 24248349 15703335 Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m². Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w odrestaurowanej, pięciokondygnacyjnej kamienicy. Budynek przeszedł gruntowną modernizację — elewacja została ocieplona i odnowiona...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 499 000 PLN (28 827 zł/m2)

2
1
52 m2
1980
15664414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23551852 15664414 Luksusowy Apartament na Sprzedaż – Willa MariaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 131,4 m², położonego w prestiżowej inwestycji „Willa Maria” w Sopocie, przy ul. Haffnera. Jest to doskonała propozycja d...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

5 950 000 PLN (45 420 zł/m2)

3
1
131 m2
2008
15264666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14185985 15264666 Sopot Dolny – Kamienica z historią, 300 m od plażyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX wieku, zlokalizowanej przy ul. 3 Maja w Sopocie Dolnym. Budynek usytuowany...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

990 000 PLN (15 968 zł/m2)

3
1
62 m2
1900
15840111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766633 15840111 Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze Sopot 8 piętro po remoncieNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Sopocie, położone w wieżowcu na 8 piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na morz...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 299 900 PLN (21 310 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15839100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26738585 15839100 OKAZJA !!! Atrakcyjna lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu i okazyjna cena !!Osiedle Marii Ludwiki to elegancki zespół apartamentowców z 2003 roku ,zamknięty , z zielonym dziedzińcem, z całodobową ochroną , w doskonałej lokalizacji Dolnego Sopotu - ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 200 000 PLN (21 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2003
15711454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24402566 15711454 Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży!Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy spokojnej , jednokierunkowej uliczce Karlikowskiej, ca 450 m do plaży (6 ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 540 000 PLN (19 744 zł/m2)

3
1
78 m2
1906
15190732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12125635 15190732 Absolutny rarytas- unikalna oferta !!!. Najlepsza lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu , mniej niż minuta do plaży , nadmorskich ścieżek spacerowo - rowerowych i przystani rybackiej Magiczne miejsce - Plac Rybaków z zachowanym urokiem i klimatem zwa...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 900 000 PLN (37 121 zł/m2)

4
2
132 m2
1914
15890494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27878456 15890494 *** SOPOT CENTRUM *** TARAS W KAMIENICY *** STAN DEWELOPERSKI PO GENERALNYM REMONCIE *** UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ *** LOKALIZACJA: Sopot, Aleja Niepodległości 756 – absolutnie topowa lokalizacja w samym centrum miasta. To jedna z tych nieruchomości, gd...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 390 000 PLN (14 242 zł/m2)

3
1
97.6 m2
1920
15850388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Dolny 71m2 z podziałem na 3 mieszkania!! 26994623 15850388 Doskonała nieruchomość inwestycyjna z możliwością na 2 niezależne apartamenty lub 3 mikroapartamenty!Świetny układ - blisko plaży - możliwość dodatkowo możliwość adaptacji strychu 40 m2 !MIESZKANIE: Na sprzedaż rozkładowe, przestronne mieszkanie poło...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 300 000 PLN (18 310 zł/m2)

3
1
71 m2
1930
15849228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki apartament - Sopot Dolny - Blisko plaży! 26962202 15849228 Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,30 m2. Jest położone w najbardziej pożądane...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1925
15852776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 niezależne kawalerki|stały dochód|200m do morza 27039951 15852776 Gotowiec inwestycyjny Mieszkanie podzielone na 4 kawalerki Wynajem hybrydowy Miejsce parkingowe i piwnica 300 m do morza i plażyMieszkanie, o powierzchni 78 m2, znajduje się na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy zaledwie 300 m od piaszczystej ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 790 000 PLN (22 949 zł/m2)

4
4
78 m2
1910
15885935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w samym sercu Sopotu 27744993 15885935 Dwupoziomowy lokal o łącznej powierzchni około 80 m² (po ok. 40 m² na każdym poziomie) położony jest na parterze i pierwszym piętrze kamienicy przy ruchliwej ulicy w centrum, Sopotu. Parter posiada duże, szerokie witryny skierowane bezpośrednio na ul...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 699 000 PLN (21 238 zł/m2)

3
-
80 m2
1905