• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stara Wieś

Znalezionych ofert: 46

15881435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27630879 15881435 Na sprzedaż działka budowlana w cichej i zielonej okolicy.Jeśli Szukasz miejsca w którym chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i jednocześnie zależy Ci na dobrym dojeździe do Warszawy. To, te miejsce jest właśnie dla Ciebie! Szybki wjazd do trasy S8 ...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

590 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15707093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24313139 15707093 Prezentuję wyjątkową nieruchomość komercyjną o szerokim zakresie możliwości użytkowych, położoną w miejscowości Stara Wieś, w gminie Nadarzyn tuż przy trasie ekspresowej S8, zapewniającej doskonałą komunikację z Warszawą i innymi kluczowymi miejscow...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

4 500 000 PLN (3 856 zł/m2)

11
-
1167 m2
2004
15876972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27559284 15876972 Dom z Ogrodem w Starej Wsi koło NadarzynaPowierzchnia: 89,3 m Ogród: do 325 m, od strony południowej -Cena: od 750 000 zł Opis Nieruchomości Układ: Parter (43,3 m):salon z jadalnią (wyjście do ogrodu), aneks kuchenny, toaleta, pomieszczenie gospod...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

750 000 PLN (8 427 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15718462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552437 15718462 Nowy dom w zabudowie szeregowej Stara Wieś k. Nadarzyna 89 m², ogród, spokojna okolica!Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej typu czworak, o powierzchni 89,29 m², z działką 325 m². Lokal skrajny, co zapewnia większą prywatność, dostęp...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

800 000 PLN (8 989 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15872557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27498436 15872557 Działka budowlana 1000 m Stara Wieś przy Lesie MłochowskimSpokój, natura i szybki dojazd do WarszawyNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m (ok. 29 34 m), położona w zielonej i kameralnej części Starej Wsi, tuż przy Lesie Mło...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

430 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15818885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26590131 15818885 Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o wysokim standardzie, położony w prestiżowej lokalizacji Stara Wieś, gmina Nadarzyn. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz spokojne otoczenie z szybkim dojazdem do W...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 790 000 PLN (14 235 zł/m2)

4
2
196 m2
2020
15251895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13855047 15251895 Na sprzedaż 8 pokojowy, wolnostojący dom o pow. użytkowej 222,3 m2 (pow. całkowitej 275,8 m2) zlokalizowany na działce o pow. 1109 m2 w Starej Wsi gm. Nadarzyn. Dobra lokalizacja: spokojna okolica domów jednorodzinnych, w pobliżu las Młochow...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 300 000 PLN (4 727 zł/m2)

8
3
275 m2
2022
15831262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26690084 15831262 Na sprzedaż zestaw dwóch działek nr 5612 oraz 5612 (obręb Boża Wola, gm. Nadarzyn, pow. pruszkowski) o łącznej powierzchni ok. 1 500 m². Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem usługowo-budowlanym idealny pod ...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

630 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15565226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21450841 15565226 Na sprzedaż działka położona w Starej Wsi. Nieruchomość dobrze zlokalizowana pod sklep spożywczy, dyskont oraz pasaż handlowy.Gmina Nadarzyn i okolica dynamicznie rozbudowuje się zabudową jednorodzinną, a w okolicy brakuje infrastruktury handlowo-usł...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 240 000 PLN

-
-
6400 m2
-
15658602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23438783 15658602 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360 Na sprzedaż działki 45521 oraz 45523 w miejscowości Stara Wieś Dolna przy ul. Aleja.Spokojne i ustronne miejsce do prowadzenia działalności lub mieszkania.Działka przeznaczona pod tereny zabudowy usł...

Stara Wieś (Stara wieś dolna) (Śląskie, gm. Wilamowice)

499 000 PLN

-
-
4771 m2
-
15786725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25913069 15786725 Teren Przemysłowy w Starej Wsi!Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 4,5 ha Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym oraz zapisach: -przeznaczenie podstawo...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

18 000 000 PLN

-
-
45000 m2
-
15159813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 11261992 15159813 Teren Przemysłowy w Starej Wsi!Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 3,5 ha Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym oraz zapisach: -przeznaczenie podstawo...