• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stara Wieś

Znalezionych ofert: 46

15070827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 8819365 15070827 Teren Przemysłowy w Starej Wsi Na sprzedaż teren przemysłowo-usługowy w Starej Wsi o powierzchni 7.25ha Wymiary: szer. 140m i dł. 520m Nieruchomość objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu usługowo-produkcyjnym oraz za...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

29 000 000 PLN

-
-
72500 m2
-
15764649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25452438 15764649 Oferuję Państwu na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom jednorodzinny.Powierzchnia użytkowa domu po podłodze 195 m2. Według PN 180 m2.Działka o powierzchni 956 m2. Głównym założeniem budowy domu było aby budynek był jak najbardziej energooszczędny...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 650 000 PLN (8 250 zł/m2)

5
-
200 m2
2024
15752756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25174353 15752756 Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom o powierzchni 176,73 m, usytuowany na przestronnej działce 1192 m2 w miejscowości Stara Wieś.Dom budowany z myślą o własnych potrzebach z dbałością o jakość, detale i funkcjonalność.Wysoki standard wykończenia:...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 950 000 PLN (11 080 zł/m2)

5
2
176 m2
2025
15812211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26469818 15812211 ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący 792 580 137OKAZJA! Nowoczesny dom na sprzedaż Stara Wieś k. Bielska tylko 10 min do centrum Bielska Białej.Na sprzedaż nowy, energooszczędny dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości...

Stara Wieś (Śląskie, gm. Wilamowice)

735 000 PLN (5 787 zł/m2)

3
1
127 m2
2025
15789625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25945902 15789625 Kameralna inwestycja w okolicy Lasu Młochowskiego.Każdy lokal składa się z parteru oraz piętra, dodatkowo zaaranżowane jest poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji według własnych potrzeb. (Poddasze nie jest traktowane jako kondygnacja mieszkal...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

850 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
1
119 m2
2026
15497209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19875196 15497209 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIŚrodkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Praw...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 463 596 PLN (4 978 zł/m2)

5
-
294 m2
-
15762691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25409428 15762691 Na sprzedaż nowoczesny segment 131 m² z ogródkiem 322 m² – Stara Wieś k. Nadarzyna, osiedle Triton Country Gotowy do zamieszkania! Wysoki standard, pełne wyposażenie w cenie, spokojna i dynamicznie rozwijająca się okolica pod Warszawą! Lokal...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 490 000 PLN (11 331 zł/m2)

5
2
131.5 m2
2019
15800400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26212920 15800400 Na sprzedaż urokliwa działka położona w atrakcyjnej okolicy Starej Wsi koło Nadarzyna. Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, jednocześnie mających dostęp do licznych atrakcji, jakie oferuje lokali...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

625 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15672363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23691957 15672363 Nowoczesny dom wolnostojący bez skosów przestrzeń, światło i komfort w Starej WsiNa sprzedaż oferuję wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej części Starej Wsi idealnym miejscu dla osób ceniących ciszę, zieleń i wys...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 950 000 PLN (9 512 zł/m2)

5
3
205 m2
2025
14923815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4787310 14923815 Prawie hektar działki z dużym potencjałem! LOKALIZACJA Działka położona w miejscowości Stara Wieś, gm. Puchaczów. W sąsiedztwie domy jednorodzinne. Wjazd na działkę prosto z drogi krajowej. Działka znajduje się 30km od Lublina, 5,5km od Bogdanki, 7km...

Stara Wieś (Lubelskie, gm. Puchaczów)

560 000 PLN

-
-
9300 m2
-
15763680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25432493 15763680 Do sprzedania piekna działka w Starej Wsi koło Nadarzyna.To ciche i spokojne miejse a jednocześnie ze świetnym dojazdem do Warszawy trasą S8.Do Mokotowa jedzie się max. 15 min.W Nadarzynie pełna infrastruktura ; sklepy, apteka, przychodnia szkoły , p...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

389 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15767654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25531644 15767654 Na sprzedaż wyjątkowa willa w prestiżowej lokalizacji pod WarszawąPrezentujemy nowoczesną, luksusową willę położoną w malowniczym otoczeniu, tuż przy granicy Lasu Młochowskiego. To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, kontakt z naturą oraz n...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 300 000 PLN (4 545 zł/m2)

7
3
286 m2
2022