• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15883002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673201 15883002 To nie jest „okazja roku” od handlarza. To mieszkanie dla kogoś, kto docenia, że najbrudniejsza robota jest już zrobiona - kuchnia, łazienka i przedpokój. Wchodzisz, odświeżasz tylko salon i dwie sypialnie i otwierasz szampana. 61,2 m2Salon z balkon...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

474 000 PLN (7 745 zł/m2)

3
1
61.2 m2
1980
15885393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728557 15885393 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy wygodę mieszkania na parterze z prywatną przestrzenią na zewnątrz. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do zamieszkania, bez konieczności przeprowadzania remontów, a jednocześnie chcą korzystać z ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

2
1
44 m2
2017
15893435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911251 15893435 Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję — i są takie, które mają klimat, charakter i sprawiają, że od pierwszego kroku czujesz się „u siebie”.Położone w odrestaurowanej, ocieplonej kamienicy w Stargardzie, zachwyca przestrzenią, światł...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

390 000 PLN (6 500 zł/m2)

3
1
60 m2
1910
15882773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673333 15882773 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Czeskiej na popularnym osiedlu Chopina w Stargardzie.Lokal przeszedł w 2025 roku generalny remont, podczas którego wymieniono : nowa instalacja elektrycznanowa armatura, sanita...

Stargard (Os. chopina) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

385 000 PLN (10 071 zł/m2)

2
1
38.23 m2
1980
15892352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898334 15892352 2 pokoje 49,85 m² gotowe do zamieszkania Osiedle Pyrzyckie Stargard Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,85 m², położone na 3 piętrze w bloku na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. To idealna propozycja zarówno dla osób szukają...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

419 000 PLN (8 405 zł/m2)

2
1
49.85 m2
1990
15892353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898335 15892353 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cenionym Osiedlu Pyrzyckim (Osiedle Koralowe) Dom o powierzchni całkowitej 105 m², zaś użytkowej 93,85 m² został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życi...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

870 000 PLN (8 286 zł/m2)

5
2
105 m2
2020
15888599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27818075 15888599 Na sprzedaż lub wynajem lokal użytkowy ok. 13 m² na parterze + antresola ok. 12 m² Funkcjonalny lokal z antresolą, na której znajduje się pokój socjalny oraz toaleta. Nieruchomość położona przy ul. Szczecińskiej, z bezpośrednim wjazdem z ulicy. Ideal...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

169 000 PLN (6 760 zł/m2)

1
-
25 m2
2004
14716883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 170247 14716883 Własność. Działka budowlana położona w Stargardzie przy ulicy Grottgera. Nieruchomość o powierzchni 1738 m kw, o regularnym kształcie, położona na wzniesieniu. Działka ma wymiary ok. 45m x 35 m. Działka objęta jest planem zagospodarowania, przewidują...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

315 000 PLN

-
-
1738 m2
-
3810769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 1691999 3810769 Nieruchomość gruntowana niezabudowana znajdująca się w Stargardzie Szczecińskim w centrum osiedla mieszkaniowego. Na tym terenie działka nie jest objęta planem zagospod. przestrzennego, obowiązuje studium i warunki zabudowy. Działka ma pow. 3345 m2. ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

1 700 000 PLN

-
-
3345 m2
-
15883714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675433 15883714 Zapraszam do zakupu mieszkania -4 pokojowego, o powierzchni 84,2m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina,z przestronnym balkonem z wyjściem od strony salonu jak również kuchni.Jeśli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, które j...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

510 000 PLN (6 057 zł/m2)

4
1
84.2 m2
1980
15870868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442914 15870868 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem 2026 r. Os. Ogrody ŁukasiewiczaNa sprzedaż zupełnie nowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 39 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2026 roku, na cenionym osiedlu Ogrody Łukasiewi...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

469 000 PLN (12 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15857546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124030 15857546 Stargard Starówka 2 pokoje 32,5 m² 1 piętro balkon francuskiNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,5 m², położone na 1 piętrze w budynku zlokalizowanym na stargardzkiej Starówce.To propozycja dla osób szukających mieszkania w bardzo d...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

276 000 PLN (8 625 zł/m2)

2
1
32 m2
1975