• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Stargard

Znalezionych ofert: 125

15826717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633272 15826717 Centrum Stargardu nowoczesne mieszkanie z balkonem w budynku z 2015 rokuJeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl, wygodę codziennego życia i doskonałą lokalizację, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mies...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

389 000 PLN (9 488 zł/m2)

2
1
41 m2
2015
15807570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26369265 15807570 Mieszkanie 2-pokojowe w centrum Stargardu kamienica po remoncie, gotowe do wprowadzenia.Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone na pierwszym piętrze odświeżonej kamienicy z wyremontowanym dachem w centrum Stargar...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

2
1
53 m2
1936
15796099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26111612 15796099 To 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zachód w Stargardzie może być właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,4 m² w niskim, czteropiętrowym budynku na osiedlu Zachód.Lokal w bardzo dobrym stanie, świeżo odświeżony ściany p...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

319 000 PLN (6 646 zł/m2)

2
1
48 m2
1982
15776129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25695016 15776129 Przestrzeń z potencjałem w sercu Stargardu Jeśli szukasz mieszkania w kamienicy z możliwościami aranżacyjnymi ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 76,70 m² (powierzchnia użytkowa 52,94 m²) położone na 3. piętrze ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

359 000 PLN (4 724 zł/m2)

3
1
76 m2
2003
15840084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26765627 15840084 NOWOCZESNE 2 POKOJE KLIMATYZACJA OS. OGRODY ŁUKASIEWICZAKomfortowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku. Wnętrze słoneczne, zaprojektowane w eleganckiej, spójnej stylistyc...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

469 000 PLN (11 725 zł/m2)

2
1
40 m2
2020
13908259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215841 13908259 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
13908242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 2215797 13908242 Nieruchomość zlokalizowana w Parku Nowoczesnych Technologii. Składa się z 4 hal o powierzchni 2 x 1450m2 i 2 x 2160m2 i budynku socjalno biurowego o pow. ok. 600m2. Wjazd do hal z poziomu 0, wysokość budynków 6,5m, posadzki bezpyłowe o nośności do 50...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

15 400 000 PLN (1 974 zł/m2)

1
-
7800 m2
2014
15762960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25415484 15762960 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą parterowego domu położonego na nowo powstającym osiedlu w gminie Stargard.Nieruchomość położona jest w m. Poczernin, na granicy z gminą Maszewo, ok. 20 km od Stargardu, 12 km od Maszewa, 20 km od Szczecin-Dąbia, ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

995 000 PLN (11 676 zł/m2)

3
1
85.22 m2
2024
15849115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26958649 15849115 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż mieszkanie z 2020 roku w pełni wykończone i umeblowane — bez żadnych nakładów ze strony kupującego. Piętro 2, ekspozycja słoneczna, balkon, miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie.UKŁADSalon z...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

460 000 PLN (10 952 zł/m2)

2
-
42 m2
2020
15856659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27099396 15856659 Są miejsca w Stargardzie, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem mieszkańców. Jednym z nich jest bez wątpienia stargardzka Starówka klimatyczna część miasta, w której wszystko znajduje się w zasięgu kilku minut spaceru.To właśnie tutaj...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

185 000 PLN (7 400 zł/m2)

1
1
25 m2
1966
15882773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673333 15882773 Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Czeskiej na popularnym osiedlu Chopina w Stargardzie.Lokal przeszedł w 2025 roku generalny remont, podczas którego wymieniono : nowa instalacja elektrycznanowa armatura, sanita...

Stargard (Os. chopina) (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

395 000 PLN (10 332 zł/m2)

2
1
38.23 m2
1980
15885393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27728557 15885393 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy wygodę mieszkania na parterze z prywatną przestrzenią na zewnątrz. To propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do zamieszkania, bez konieczności przeprowadzania remontów, a jednocześnie chcą korzystać z ...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

2
1
44 m2
2017