• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sulejówek

Znalezionych ofert: 46

15556946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21167725 15556946 Działka budowlana o powierzchni 1156 m², położona w miejscowości Sulejówek, gmina Sulejówek, powiat miński, województwo mazowieckie. Numer ewidencyjny działki: 3024, obręb 51, oznaczenie działki: 141215_1.0051.3024. Działka zlokalizowana jest przy ul...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

693 000 PLN

-
-
1156 m2
-
15594279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny bliźniak 197m z dużym ogrodem Sulejówek 22050224 15594279 Mam przyjemność przedstawić Państwu wybudowany w wysokim standardzie jednopiętrowy dom o powierzchni użytkowej 167,3m2, położony w Sulejówku w urokliwej i cichej lokalizacji.Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 572 m2. Cała inwestycja to nowo...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 450 000 PLN (7 360 zł/m2)

5
2
197 m2
-
15236836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana atrakcyjna cicha okolica 2487m2 13509109 15236836 Housing Market ma przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę położoną w cichej i spokojnej okolicy położoną w Sulejówku.Działka budowlana o powierzchni 2487 m2 ma kształt prostokąta o wymiarach 61,4m x 40,5 m. Dostęp do działki bezpośr...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

945 000 PLN

-
-
2487 m2
-
15236745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 3050m2, budow. jednorodzinne i segmentowe 13509110 15236745 Housing Market ma przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w cichej i spokojnej okolicy w Sulejówku.Działka o powierzchni 3053 m2 ma kształt trapezu o wymiarach 180m x 24m x 164m x 17,8m. Zgodnie z MPZP działka ma...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

649 000 PLN

-
-
3053 m2
-
15396652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17610719 15396652 Działka o powierzchni 1500 m2, szer. frontu 47 m, objęta MPZP, przeznaczona pod zab. jednorodzinną. Zabudowana. Możliwość budowy również bliźniaka. Wszystkie media w ulicy. Własność os. fizyczna Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy po...

Sulejówek (Żurawka) (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 350 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15685813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sulejówek/10 min do PKP/3 pokoje/Wysoki Standard 23927365 15685813 TYLKO W INVESTORiUS!Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z garażem dwustanowiskowym - Sulejówek, ul. Czynu Społecznego.Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Wa...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

780 000 PLN (12 787 zł/m2)

3
1
61 m2
2022
15621270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22623422 15621270 Szukasz miejsca, w którym wypoczniesz i zregenerujesz siły, ale nie chcesz tracić czasu na długie dojazdy do pracy? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję Państwu do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2008r, ...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

1 700 000 PLN (9 245 zł/m2)

5
2
183.88 m2
2008
14343005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2654539 14343005 Działka budowlana dla dewelopera z wydanymi Warunkami zabudowy Sulejówek, kilometr od granicy Warszawy, koło południowej obwodnicy PUM 3164 m2,Metraż: 9159m2Wymiary: 51 m X 171 mFormat: prostokątnaDroga: utwardzanaDojazd: udział w działce Media:- prą...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

3 572 000 PLN (390 zł/m2)

-
-
9159 m2
-
15311447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowy Dom|Blisko Warszawy|Z ogrodem 90 m2 15474432 15311447 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowocześnie bezczynszowe mieszkania wraz z ogrodami i miejscami postojowymi, znajdujące się w Sulejówku przy ul. Chodkiewicza. Budowa jest zakończona.Apartamenty są dwupoziomowe o powierzchniach 106,9m2, wykonan...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

885 132 PLN (8 350 zł/m2)

4
-
106 m2
-
15311448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Piętrowy Dom|Bezczynczowy|20 min do Warszawy 15474431 15311448 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowocześnie bezczynszowe mieszkania wraz z ogrodami i miejscami postojowymi, znajdujące się w Sulejówku przy ul. Chodkiewicza. Budowa jest zakończona.Apartamenty są dwupoziomowe o powierzchniach 107,6m2, wykonan...

Sulejówek (Mazowieckie, gm. Sulejówek)

880 706 PLN (8 231 zł/m2)

4
-
107 m2
2023