• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 222

15554504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21080467 15554504 Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosk...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

682 374 PLN (15 400 zł/m2)

1
1
44.31 m2
2024
15553981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21063301 15553981 Trzypokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

965 640 PLN (13 000 zł/m2)

3
1
74.28 m2
2024
15553935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21062414 15553935 Dwupokojowy luksusowy apartament z widokiem na Odrę – Niepowtarzalna okazja inwestycyjna.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym na Łasztowni w Szczecinie. To dosko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

653 376 PLN (12 450 zł/m2)

2
1
52.48 m2
2024
15861579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27208160 15861579 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze o powierzchni 36,68 m² zlokalizowane jest w s...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

289 000 PLN (7 879 zł/m2)

2
1
36.68 m2
1935
15870020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27416530 15870020 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,45 m², położone na 1. piętrze w 3-piętrowej, ocieplonej kamienicy w samym centrum Szczecina. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje widna, oddzielna kuchnia łazienka duży balkon o powierzchni ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 500 PLN (8 989 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1958
15867476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27347032 15867476 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących wnętrz o ponadsta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
68.61 m2
1930
15846025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26873940 15846025 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy, ta nieruchomość łączy w sobie historyczny anturaż z ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

560 000 PLN (7 532 zł/m2)

3
1
74.35 m2
1930
15789418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25940798 15789418 Prestiż i Potencjał: lokal komercyjny (108,59 m²) w sercu miasta z pełnym zapleczem i klimatyzacją!Odkryj wyjątkową szansę inwestycyjną w samo-rozwijającym się centrum miasta. Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 10...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (9 200 zł/m2)

1
-
108.59 m2
1930
15867050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27334497 15867050 ! Oferta ograniczona czasowo ! - cena do końca kwietnia 2026.Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina – gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa)Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54 m². Nieruc...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (9 145 zł/m2)

3
1
54.13 m2
1970
15792040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26004315 15792040 Na sprzedaż ładna kawalerka położona w samym Centrum Szczecina przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie powstało w wyniku adaptacji poddasza w 2020 roku i ma powierzchnię 26m2. Świetna lokalizacja blisko Centrum i komunikacji miejskiej. W bliskiej odległoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN (10 962 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15403069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17761330 15403069 Sprzedam lokal w Szczecinie przy ul. Jagiellońskiej. Lokal znajduje się w drugiej linii zabudowy, posiada wejście bezpośrednio z podwórza (własne niezależne). Sporo miejsca na ewentualny szyld reklamę itp. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z Centru...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 440 000 PLN (4 959 zł/m2)

9
-
290.36 m2
1994
15550131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20957721 15550131 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

648 160 PLN (16 000 zł/m2)

2
1
40.51 m2
2024