• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 222

15550129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20957720 15550129 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

586 080 PLN (16 500 zł/m2)

2
1
35.52 m2
2024
15540282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20832076 15540282 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

874 073 PLN (15 125 zł/m2)

3
1
57.79 m2
2024
15550125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20957727 15550125 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 625 305 PLN (15 950 zł/m2)

5
1
101.9 m2
2024
15707671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24324801 15707671 Willa w samym sercu Szczecina z ogromnym potencjałem. Idealna oferta dla przedsiębiorczych.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową wolnostojącą willę z lat 80-tych , znajdującą się w samym centrum Szczecina, zaledwie krok od Jasnych Błoni i ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 999 999 PLN (5 556 zł/m2)

12
2
360 m2
1980
15550124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20957717 15550124 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 300 PLN (13 000 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2024
15550128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20957722 15550128 Luksusowy apartament z widokiem na rzekę - Inwestycyjna perełka.Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kompleksie nad Odrą – Łasztownia, Szczecin!****OFERTA BEZ PROWIZJI I PODATKU PCC!**Prezentujemy przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, dos...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

813 130 PLN (15 500 zł/m2)

2
1
52.46 m2
2024
15823231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26597377 15823231 Prestigowy adres w samym sercu Szczecina – odrestaurowana przedwojenna kamienica, zaledwie 4–6 minut spacerem od Placu Zwycięstwa i Bramy Portowej.Do sprzedaży wyjątkowo dobrze usytuowane mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,36 m², położone w autent...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (8 712 zł/m2)

1
-
49.36 m2
1901
15091687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 9607744 15091687 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2021 roku i na powierzchni 89,57m2 powstały 3 kawalerki w tym jedna dwupoko...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (8 820 zł/m2)

4
3
89.57 m2
1930
15091695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9607743 15091695 Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2020 roku i na powierzchni 69,57m2 powstały trzy kawalerki z własnymi łazie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 474 zł/m2)

3
3
69.57 m2
1930
15628086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 22799068 15628086 Na sprzedaż przestronne jasne mieszkanie usytułowane na drugim piętrze w samym sercu miasta, w pobliżu park, komunikacja miejska - idealne dla osób ceniących czas. Mieszkanie o powierzchni 158,81m2 - 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, przedpokój. Wysokie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 300 000 PLN (8 186 zł/m2)

6
2
158.81 m2
1897
15506866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20090375 15506866 SzczecinC.H Kaskada - ekskluzywny lokal pod działalność biurową. Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę - atrakcyjny lokal o imponującej powierzchni 146,06 m2, usytuowany w prestiżowej lokalizacji przy samym sercu Szczecina, tuż obok centrum handloweg...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 000 PLN (12 324 zł/m2)

1
-
146.06 m2
1904
15839700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26757703 15839700 Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju. Mi...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 660 zł/m2)

2
1
57.62 m2
1930