• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Bukowo

Znalezionych ofert: 31

15748145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105550 15748145 Nowa niższa cena!!!Działka inwestycyjna pod budownictwo wielomieszkaniowe – idealna oferta dla dewelopera!Przedstawiamy unikalną działkę o powierzchni 10,010 m², położoną w atrakcyjnej lokalizacji osiedla Bukowo, idealną pod realizację inwestycji mie...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 293 290 PLN (329 zł/m2)

-
-
10010 m2
-
15744850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25047182 15744850 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 803 m², zlokalizowana w dzielnicy Szczecin Bukowo, przy ulicy Cykady.Opis nieruchomości: Przeznaczenie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Uzbrojenie: Woda na działce, prąd i gaz w drodze. Wymagana...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

699 000 PLN

-
-
803 m2
-
15688491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23989738 15688491 Szukasz przestrzeni, która łączy nowoczesność, wygodę i bliskość natury? Ta kawalerka wykończona pod klucz to coś więcej niż mieszkanie – to gotowa do zamieszkania, gustownie zaprojektowana przestrzeń, w której po prostu poczujesz się dobrze.Dlaczego...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

435 000 PLN (11 754 zł/m2)

1
1
37.01 m2
2024
15506857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20090374 15506857 Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana m. Szczecin, dzielnica Bukowo, o powierzchni 5266 m2. Działka położona w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, bliźniaczej i szregowej, przy głównej drodze ( linie autobusowe z ...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 000 PLN

-
-
5266 m2
-
14654872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 156908 14654872 Na sprzedaż działka budowlana nie objęta planem zagospodarowania przestrzennego na osiedlu Bukowo.W bliskim sąsiedztwie domy jednorodzinne , domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Działka do szybkiej zabudowy o powierzchni 5266 m2 w kształcie p...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 000 PLN

-
-
5266 m2
-
15532395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20650653 15532395 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż przestronna nieruchomość w dzielnicy Bukowo.LOKALIZACJABudynek posadowiony na płaskiej działce o powierzchni 653 m2 w jednej z bocznych uliczek na osiedlu domów jednorodzinnych.W okolicy znajduj...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 890 000 PLN (5 989 zł/m2)

7
2
315.6 m2
2023
15744806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25045089 15744806 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 803 m², zlokalizowana w dzielnicy Szczecin Bukowo, przy ulicy Cykady.Opis nieruchomości: Przeznaczenie terenu: Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Uzbrojenie: Woda na działce, prąd i gaz w drodze. Wymagana...

Szczecin (Bukowo), Cykady

699 000 PLN (870 zł/m2)

-
-
803 m2
-