• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Dąbie

Znalezionych ofert: 48

15883043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673579 15883043 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy. Dogodna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do centrum Szcz...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (4 793 zł/m2)

6
2
198 m2
1980
15883173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673592 15883173 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej mieszkać w mieście lub do prowadzenia działalności gospodarczej o wielu p...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (6 524 zł/m2)

6
2
243.7 m2
2007
15748130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105566 15748130 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z wydanymi Warunkami zabudowy, dla budynków wielorodzinnych.Aktualnie w trakcie uzyskiwania Pozwolenia na budowę !Warunki zabudowy :- budynek mieszkalny wielorodzinny,- powierzchnia zabudowy 25-33 %,- pow. biologiczn...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 000 PLN

-
-
3263 m2
-
15887917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27797122 15887917 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w zabudowie szeregowej (segment środkowy), 3-kondygnacyjny, warsztatowo -mieszkalny, wybudowany pod koniec lat 80-tych, zlokalizowany w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Dom w standardzie do remontu, adaptacji, obiekt idea...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (3 643 zł/m2)

5
-
246.8 m2
1988
15147391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 10987858 15147391 Na sprzedaż dom atrakcyjny dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), 3-kondygnacyjny, warsztatowo -mieszkalny, wybudowany pod koniec lat 80-tych, zlokalizowany w dzielnicy Szczecin-Dąbie. Dom w standardzie do remontu, adaptacji, obiekt idealnie ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (3 643 zł/m2)

5
2
246.8 m2
1988
15883686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675406 15883686 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

662 970 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
63.14 m2
2026
15883329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674879 15883329 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

774 270 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
73.74 m2
2026
15882803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673394 15882803 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

607 800 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
50.65 m2
2026
15882802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673392 15882802 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

535 400 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
53.54 m2
2026
15883560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675250 15883560 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

742 665 PLN (10 500 zł/m2)

3
1
70.73 m2
2026
15883080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673657 15883080 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

853 600 PLN (11 000 zł/m2)

3
1
77.6 m2
2026
15882957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673393 15882957 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

933 455 PLN (11 500 zł/m2)

4
1
81.17 m2
2026