• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Dąbie

Znalezionych ofert: 48

15883204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673656 15883204 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

849 096 PLN (10 800 zł/m2)

4
1
78.62 m2
2026
15882958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673396 15882958 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

462 645 PLN (13 500 zł/m2)

1
1
34.27 m2
2026
15882634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671282 15882634 Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowych mieszkań w standardzie deweloperskim zlokalizowanych w Szczecinie Dąbiu. Nowa inwestycja z planowaną realizacją na koniec II kwartału 2026 roku.Atrakcyjna lokalizacja bezpośrednio przy terenach zielonych - park o...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

773 740 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
70.34 m2
2026
15541786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20865779 15541786 Działki pod zabudowę przemysłową z miejscowym planem zagospodarowania przy strefie przemysłowej Dunikowo w Szczecinie. Wszystkie działki geodezyjne tworzą jeden obszar o szerokości od 200m i długości łącznej około 850m,2 . Miejscowy plan przewiduje z...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

59 124 400 PLN

-
-
147811 m2
-
15541788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20865778 15541788 Działki pod zabudowę przemysłową z miejscowym planem zagospodarowania przy strefie przemysłowej Dunikowo w Szczecinie. Wszystkie działki geodezyjne tworzą jeden obszar o szerokości od 80m i długości łącznej około 800m,2 . Miejscowy plan przewiduje za...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

21 860 260 PLN

-
-
57527 m2
-
15541170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20855288 15541170 Działki pod zabudowę przemysłową z miejscowym planem zagospodarowania przy strefie przemysłowej Dunikowo w Szczecinie. Wszystkie działki geodezyjne tworzą jeden obszar o szerokości od 200m i długości łącznej około 450m,2. Miejscowy plan przewiduje za...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

36 113 600 PLN

-
-
90284 m2
-
15752812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25176013 15752812 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji, blisko plaży, ścieżki rowerowej, szkoły. Blok wybudowany w 2011r. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 79.21 m2, po podłodze po...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

779 000 PLN (9 835 zł/m2)

3
1
79.21 m2
2011
15472984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19350772 15472984 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący z potencjałem po dużym remoncie w dzielnicy Szczecin Dąbie. Zaciszne miejsce, blisko komunikacja, sklepy, szkoły, PKP, sprawny dojazd do autostrady. Posiada trzy wejścia (dwa aktywne), trzy łazienki, dwie kuchnie...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (9 758 zł/m2)

6
1
102.38 m2
1930
15367325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16947947 15367325 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego na skraju osiedla Dąbie, Prawobrzeże.OFERTANa sprzedaż 3-kondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 348 mkw, a użytkowej 288 mkw. Stoi na działce o powierzchni 1984 mkw....

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 390 000 PLN (4 818 zł/m2)

6
2
288.5 m2
1990
15883610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675330 15883610 ! UWAGA - NOWA CENA !obniżka o 44 000 zł !!Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze w prestiżowym i bezpiecznym osiedlu przy ul. Szybowcowej w Szczecinie (Dąb...

Szczecin (Dąbie), Szybowcowa

735 000 PLN (9 949 zł/m2)

3
1
73.88 m2
2009
15883335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674885 15883335 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok 460m2, położony w Dąbiu, w jednej z najbardziej spokojnej i zielonej jego części, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności ...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (4 326 zł/m2)

9
2
460 m2
1991
15883280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674831 15883280 Na sprzedaż jest dom jednorodzinny w Szczecinie, w dzielnicy Dąbie, który został zbudowany w latach 80. Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących przestronnego mieszkania, gotowego do zamieszkania lub prowadzenia działalności związanej z wynajm...

Szczecin (Dąbie), Rumuńska

1 050 000 PLN (5 250 zł/m2)

9
2
200 m2
1980