• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Drzetowo-Grabowo

Znalezionych ofert: 28

15750050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25114771 15750050 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo.Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim budynku - kamienica z 1910r. - w którym znajdują się tylko dwa mieszkania.Na powierzchnię nieruchomości...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Oliwkowa

520 000 PLN (10 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1910
15815026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626820 15815026 W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy dostęp do komunikacji (autobus lini 53,67525,526, tramwaj linii 6...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Emilii Plater

550 000 PLN (7 754 zł/m2)

3
1
70.93 m2
1968
15757309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25297153 15757309 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Rugiańska 52 w Szczecinie. Idealne dla osób, które chcą wykończyć mieszkanie według własnego pomysłu – wiele kluczowych prac zostało...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

380 000 PLN (8 261 zł/m2)

2
-
46 m2
1970
15660510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23466311 15660510 Na sprzedaż znakomita kawalerka idealna pod inwestycje o cenie 350 000 PLN. Prezentowana nieruchomość to doskonała opcja dla osób szukających mieszkania z możliwością przekształcenia na dwupokojowe. Kawalerka znajduje się na drugim piętrze w spokojne...

350 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
1
35 m2
1980