• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Osów

Znalezionych ofert: 19

15893416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27910989 15893416 Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na parterze nowoczesnego budynku czterolokalowego, zlokalizowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych i cenionych dzielnic Szczecina – Osów. Nieruchomość została wybudowana w 2022 roku, w...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

995 000 PLN (16 465 zł/m2)

3
1
60.43 m2
2022
15845124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851698 15845124 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15845123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26851695 15845123 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

840 000 PLN (10 359 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2027
15883557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675248 15883557 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2027
15883092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673680 15883092 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

840 000 PLN (10 359 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15882969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673417 15882969 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,77m...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

960 000 PLN (10 266 zł/m2)

4
1
93.51 m2
2026
15882814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673416 15882814 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

860 000 PLN (10 606 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15883607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675326 15883607 Na sprzedaż dom wolnostojący w topowej lokalizacji na Osowie, blisko Szczecińskiej Gubałówki.Lokalizacja gwarantuje dla przyszłych mieszkańców idealne warunki do aktywnego wypoczynku, oraz uprawiania sportu i rekreacji.Szlaki turystyczne i ścieżki ro...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 265 000 PLN (10 705 zł/m2)

5
1
305 m2
1999
15883548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675239 15883548 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym ogrodem, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie.Lokalizacja: Szczecin, OsówPowierzchnia domu: 240 m²Powierzchnia ogrodu: 650 m²Kondygnacje: Parter do aranżacji i remontu, piętro mieszkalneŁazienki: dw...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (5 829 zł/m2)

3
2
240 m2
1988
15619030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22576237 15619030 Atrakcyjny dom posadowiony na foremnej działce o powierzchni 989 m2 w dzielnicy Osów. Nieruchomość idealna dla ludzi chcących mieszkać w spokojnej dzielnicy zlokalizowanej blisko miasta. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu Puszcza Wkrzańska oraz Gubał...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 490 000 PLN (6 380 zł/m2)

6
3
547 m2
2003
15567742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21502504 15567742 Kompleks 10 działek w rejonie ulicy Andersena – OsówWarszewoNieruchomość położona jest w obszarze obowiązywania Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego OSÓW - ANDERSENA uchwalonego uchwałą NR XXII57108 Rady Miasta Szczecin z dnia 19 maja 20...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 200 000 PLN (335 zł/m2)

-
-
15525 m2
-
15022913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7169568 15022913 Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znajduje się w topowej lokalizacji na Osowie !!!Cena 1 990 000 !!!Oferuję na sprzedaż obiekt pełniący funkcję usługową jak i mieszkaln...

Szczecin (Osów), Chorzowska

1 990 000 PLN (2 892 zł/m2)

1
-
688 m2
-