• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Osów

Znalezionych ofert: 19

15583018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21838629 15583018 Atrakcyjna, duża działka z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położona przy ulicy Miodowej na Osowie. Nieruchomość położona w centralnym punkcie ul. Miodowej łączącym Osów z Warszewem, Głębokim i Pilchowem oraz ciągiem komunikacyjnym w...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 500 000 PLN (457 zł/m2)

-
-
16396 m2
-
15882979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27673437 15882979 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

860 000 PLN (10 606 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15882872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27673183 15882872 Komfort życia, prestiżowa lokalizacja oraz niskie koszty eksploatacji. Wszystko w jednym-dom na Osowie cena 1 690 000 zł.Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony w dzielnicy Osów w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych częśc...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 690 000 PLN (6 870 zł/m2)

5
2
246 m2
2000
15636340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22960396 15636340 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wykończony w eleganckim stylu angielskim – z elewacją z czerwonej cegły oraz charakterystycznymi, białymi oknami wieloszprosowymi. Nieruchomość o powierzchni 230 m² posadowiona jest na starannie zagospodarowane...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 000 PLN (13 043 zł/m2)

5
2
230 m2
1999
15844703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26844021 15844703 Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w stanie deweloperskim, położony na kameralnym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu ciszy i zieleni.Dom o funkcjonalnym układzie 4 pokoi, zapewnia wygodę codziennego życia.Na parterze znajduje się przedsionek (3,04m2), pom...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

860 000 PLN (10 606 zł/m2)

4
1
81.09 m2
2026
15841803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26798129 15841803 Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znajduje się w topowej lokalizacji na Osowie !!!Cena 1 990 000 !!!Oferuję na sprzedaż obiekt pełniący funkcję usługową jak i mieszkaln...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (2 892 zł/m2)

1
-
688 m2
-
15829360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26626891 15829360 Stylowe mieszkanie z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi – wysoki standard wykończenia. Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 78 m² z prywatnym ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi. Nieruchomość została wykończona ...

Szczecin (Osów), Gwiazdy Polarnej

890 000 PLN (11 333 zł/m2)

2
1
78.53 m2
2017