• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Stołczyn

Znalezionych ofert: 21

15724459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24656609 15724459 Oferta sprzedaży mieszkania - Stołczyn, Szczecin Parametry nieruchomości Powierzchnia: 36,94 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 1 z 2Typ kuchni: AneksRynek: PierwotnyStan nieruchomości: Idealny Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronna, bezczynszo...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

313 000 PLN (8 473 zł/m2)

1
-
36.94 m2
2023
15883113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673518 15883113 Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W sąsiedztwie już istniejąca zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca. Powierzchnia działki 802 m2. Działka posiada wymiary ok. 28,5m x 28 m. Kształt działki zbliżony do k...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN

-
-
802 m2
-
15883569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675260 15883569 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego, słonecznego mieszkania na wysokim parterze o pow. 49,9 mkw. w okolicy Szosy Polskiej. To doskonała propozycja dla seniora lub pary. Mieszkanie urządzone jest w stonowanych kolorach i pozostawia ...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

524 000 PLN (10 501 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2005
15883576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675267 15883576 Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,50 m2 usytuowane na parterze zadbanego budynku z 2005 roku w północnej części Szczecina. ​Pełna własność ! ​Na powierzchnię nieruchomości składają się bardzo słoneczny pokój o pow. 14 m...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (10 565 zł/m2)

2
1
42.5 m2
2005
15883520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675208 15883520  3 POKOJE 1 PIĘTRO NOWE BUDOWNICTWO 2017 WIDOK NA WODĘ BEZ BARIER ARCHITEKTONICZNYCHCENA - 525000 ZŁNa sprzedaż oferujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,31 m², zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego, niski...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (10 867 zł/m2)

3
1
48.31 m2
2017
15496620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19859962 15496620 Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko Odry i jezioro Dąbie. Dobry dojazd do centrum Szczecina - 15min...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

322 000 PLN (8 364 zł/m2)

1
1
38.5 m2
2024
15496539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19857826 15496539 Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko Odry i jezioro Dąbie. Dobry dojazd do centrum Szczecina - 15min...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

340 000 PLN (8 080 zł/m2)

1
1
42.08 m2
2024
15496388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19855421 15496388 Oferujemy do sprzedaży gotowe do obioru mieszkanie deweloperskie zlokalizowane w dzielnicy Stołczyn. Nowe osiedle składające się z kilku budynków wielorodzinnych z widokami na rozlewisko Odry i jezioro Dąbie. Dobry dojazd do centrum Szczecina - 15min...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

333 000 PLN (8 040 zł/m2)

2
1
41.42 m2
2024
15757929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25309613 15757929 Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m²Budynek: nowy (oddany w 2024), energooszczędny, z monitoringiem, miejscem parkingowym i komórką lokatorskąOpis nieruchomości* Układ: salon z aneksem kuchennym, korytarz, łazienka z prysznicem walk-inStan...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (11 324 zł/m2)

1
-
37 m2
2024
15387665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17416396 15387665 Zabudowa Zespołów Budynków Mieszkalnych Wielorodzinnych Z Garażami PodziemnymiATUTY:- Doskonała lokalizacja działki inwestycyjnej w Szczecinie,- Budowa Centrum Handlowego w Stołcznie,- Niesamowite widoki m.in. na Jezioro Dąbie,- Przyszłościowo, szybk...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 400 000 PLN

-
-
17829 m2
-
15552095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21006467 15552095 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Wśród ciszy i spokoju, z pięknym widokiem na rozlewiska Odry oraz jezioro Dąbie. Działka należy do kompleksu Bajkowe Wzgórze, co idealnie oddaje panujący tam klimat. Działka leżąca na terenach obowiązują...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (499 zł/m2)

-
-
800 m2
-
13587796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16961 13587796 Teren budowlany o powierzchni 4740 m2 z wydanymi warunkami zabudowy , projektem budowlanym 4 budynków jednoklatkowych- po 6 lokali mieszkalnych na każdej kondygnacji, garaże w części podziemnej, 3 kondygnacje mieszkalne + kondygnacja strychowa łącz...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 318 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
4740 m2
-